Víkendový seminář agility a dogdancingu s Mončou a Kájou

Místo konání: Penzion u Bílého koně
Kontakt: m.k.seminar@seznam.cz
Termín: 18.05.2018 - 20.05.2018

Pořídili jste si štěňátko nebo již máte doma psího puberťáka a chcete z něj mít vychovaného pohodového rodinného parťáka pro život? Chtěli byste se naučit, jak s ním komunikovat, pracovat a naučit jej základní povely a možná i něco navíc? Plánujete nějakou sportovní kariéru se svým pejskem a chtěli byste mít dobrý základ, na kterém budete stavět?

Víkend bude mít jak teoretickou část, tak praktickou část.

V teoretické části si budeme povídat o různých výchovných metodách. Povíme si i něco o učení psů, jak vysvětlit pejskovi, co po něm chcete tak, aby to pro něj bylo srozumitelné. A povíme si něco i o péči o psa, jeho krmení, na co si dát pozor, co pes potřebuje a spoustu dalších informací. Naťukneme si také hry pro lepší přivolání i práci se stresem. Samozřejmě se po celou dobu budete moci zeptat na to, co vás zajímá.

V praktické části bude věnována pozornost základům agility, přivolání, hře se psem, chůzi na vodítku, naučení základních povelů, různé dogdancingové triky, také seznámení s shapingem. Přístup při výcviku je individuální, abyste se vy i váš parťák naučili co nejvíc a doma věděli, jak pokračovat dál.

 

Těšíme se na Vás:)