KURZ: Pokročilá poslušnost

Místo konání: Cvičiště Psí školy Arka
Termín: 11.2.2018

Čas: 13:30–15:00

Máte za s sebou základní kurz poslušnosti či Váš pes již základní kurz zvládá, ale chtěli by jste se posunout dál a baví Vás práce se psem? Chtěli by jste dále upevňovat poslušnost a zároveň dát psovi zaměstnání? Chtěli by jste se věnovat obedience či sportovní kynologii? Tak je tento kurz přesně pro Vás!

Naučíme Vás základní nástroje potřebné k pokročilé poslušnosti, nácviku práce na dálku, prodloužení chování, řetězení chování a mnoho dalšího...

Již musíte mít společně se psem za sebou:

 • zvládnutá motivace psa
 • získání pozornosti psa a komunikace se psem
 • základní cviky poslušnosti

Toto je nutné pro přihlášení do kurzu, aby všichni začínali stejně a neučili jsme se základy. Pokud Vám něco chybí, kontaktujte nás a doučíme ;)

Každá lekce bude mít 2 části:
Individuální poslušnost - cviky dle přání klienta či dle nabídky Psí školy Arka
Skupinová poslušnost - upevnění a zatížení již vysvětlených cviků

Nejdříve nástroje a poté až cviky
Pěstička, targety, obíhání a zavedení přemosťujícího signálu (prodloužení chování). Toto všechno jsou nástroje, které je nejdříve třeba ovládnout, protože pomocí těchto nástrojů budeme psovi vysvětlovat složitější a komplexnější cviky.

OBSAH (ukázkový):

 • pěstička - target na ruku
 • obíhání - okolo, kolem
 • target - bedýnka - touch
 • zavedení přemosťujícího signálu
 • práce na dálku (polohy)
 • k noze, pravá a mezi
 • chůze u nohy, pravá a mezi
 • aport

KDY: celkem 10 lekcí (termíny jsou předběžné):
od 11.2.2018 od 13:30
poté pravidelně cca každý týden
S účastníky se vždy domluvíme na následujícím termínu. Kdo nebude moct, hodinu je možno si nahradit individuálně.

ORGANIZACE:
Kurz je složen celkem z 10 lekcí. Kurz již předpokládá, že klienti mají základní teoretické dovednosti. V praktickém výcviku se budeme věnovat daným tématům dle úrovně konkrétního psa a psovoda. Veškeré metody budou ihned komentovány a především vysvětlovány principy, proč se to ten pes tímto způsobem naučí, anebo naopak, proč tato metoda nefunguje. Na place je vždy jeden pes a psovod (pokud nebudeme cvik upevňovat či zatěžovat) a ostatní uvidí jeho progres a postupy. Toto pozorování a vysvětlování u dalších psů a psovodů Vám opět pomůže vstřebat potřebné informace pro výcvik a výchovu Vašeho psa. Budete s Vaším psem ve výcvikové lekci vždy trénovat min. 2x. První kolo si vždy ukážeme, jak jste trénovali doma a jak jste pokročili a ve druhém kole se budeme zabývat novými tématy. Takže z každé lekce odcházíte sami s procvičeným psem a zároveň s informacemi nabytých z pozorování svých kolegů.

Druhá část bude skupinový výcvik, kde si vysvětlíme a následně prakticky ukážeme, jak plánovitě, postupně a cíleně zatěžovat již naučené cviky.

Součástí je i vytvoření VIP skupiny pouze pro účastníky kurzu, aby jste měli celou dobu ONLINE podporu, jak trenérů, tak Vašich kolegů. Samozřejmostí jsou dotazy, videa, fotky a další materiály.

CENA:
1500,- (úhrada předem na účet 1021591975/6100, do zprávy napište: "Pokročilý + své jméno")

KDE:
Cvičiště Psí školy Arka