Dobročinný bazar Psí život 2017

Termín: 25.11.2017

Čas: 10:00–18:00

Přijďte na náš dobročinný bazar, který je založen na jednoduchém principu prodeje darovaných (nových i již použitých) věcí - věci pro zvířata, hezké kousky oblečení, hudba, sportovní vybavení, věci do domácnosti a různé nečekané poklady. Výtěžek z bazaru jde pak na pomoc zvířatům, která žijí s lidmi na ulici.

Na bazaru nám bude samozřejmě asistovat i Briťáček, pejsek vozíčkář, kterého má naše organizace trvale v péči. Na akci v dopoledních hodinách dorazí i paní Marta Kubišová, patronka Psího života, která zde bude podepisovat náš charitativní kalendář Psí život 2018. Do kalendáře se totiž tento rok fotila s Britem právě ona. V kalendáři ale najdete i další známé osobnosti s jejich vlastními pejsky. Kalendář bude možné zakoupit i na místě.

V místě konání, tedy v kavárně Coffeepark, si pak můžete dát výborné kafíčko a také něco dobrého k jídlu, můžete si s námi popovídat o naší pomoci zvířatům a o naší celkové činnosti.

Dobročinný bazar pořádá spolek Psí život (www.psizivot.com), který se jako jediná organizace v ČR cíleně zabývá pomocí zvířatům, která patří lidem bez domova.

Přijďte a pozvěte na tuto událost své přátele! Moc se na Vás těšíme! :-)

Facebooková událost