Běhej se psem

Publikováno: 1.10.2017
Autor: Šimon Cipro
Foto: -

Nakladatelství Plot vydalo knižní novinku "Běhej se psem" , autorem knihy je Šimon Cipro. 

Anotace a popis

Kompletní průvodce světem společného běhání se psy - canicross, skijoring, bikejoring, dogtrekking, koloběžkování se psy a další

Kniha představuje ucelený návod, který vás provede společným sportováním s vaším psem od štěněte až po první závody. Je určená pro všechny, kteří chtějí rekreačně sportovat s cílem zlepšit kondičku sobě i psovi, ale užitečné informace v ní najdou i ti, jejichž ambice sahají až k vrcholovým soutěžím. Kniha pokrývá zapřahání psů v celé jeho šíři a vybaví vás všemi potřebnými vědomostmi, abyste se mohli bezpečně a úspěšně věnovat jakémukoli odvětví tohoto krásného sportu.

Šimon Cipro jezdí a běhá se psy v zápřahu více než 10 let. Úspěšně se účastní mezinárodních závodů, je mistrem České republiky a má stříbro a bronz z mistrovství Evropy. Věnuje se pořádání závodů a propagaci canicrossu, o kterém si myslí, že je to nejlepší způsob, jak zdvihnout psy i lidi z gauče. V posledních letech vede tréninky běhu se psem, které mu daly zkušenosti se všemi typy psů i výkonnostních kategorií běžců, které předává dál v této knize.

www.plotknihy.cz/cs/behej-se-psem

Kam dál: 

Život bulíka - Pane Bullže!

Od delfína ke psovi a zpět k člověku

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

Trénink je v hlavě

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...