Kralupská voříškiáda 2014

Místo konání: útulek Lesan, Na Hrombabě, Kralupy nad Vltavou
Termín: 01.06.2014

Čas: 10:00

Rádi bychom Vás pozvali dne 1.6.2014 od 10hod. na Kralupskou voříškiádu, kde si se svým pejskem budete moci nejen zasoutěžit a vyhrát tak některou ze zajímavých cen, ale také prohlédnout zrekonstruované prostory útulku, podívat se na ukázky agilit, výcviku nebo si koupit nějakou maličkost z našeho charitativního obchůdku. Občerstvení a hudba zajištěny. Vítán každý pejsek bez rozdílu rasy či věku. Dobrá nálada a očkovací průkaz s sebou. Těšíme se na Vás.

Kralupská voříškiáda 2014

I. ročník

Termín konání: 1. 6. 2014

Místo konání: prostory útulku Kralupy, Na Hrombabě

Uzávěrka přihlášek: do 25. 5. 2014 zašlete přihlášku elektronicky na mail coracos@seznam.cz, poplatek je dobrovolný a můžete ho uhradit na místě při vstupu do naší pokladničky. Přihláška ke stažení zde.

Harmonogram výstavy: 

9:00 – 9:50 – přejímka psů, kontrola MVDr. Pochobradským

10:00 – začátek výstavy, posuzování v kategoriích:

  • Štěňata do 1,5 roku
  • Dospělí do 8 let
  • Veteráni
  • Čistokrevní psi

Lze se přihlásit i do více kategorií, při menším počtu účastníků kategorie sloučíme.

12:00 – 13:00 – prohlídka útulku, nových vnitřních prostor, předváděcí akce cvičáku (obrana, agility, výcvik bývalých útulkáčů).

13:00 – 15:00 doprovodné soutěže: Chytání piškotů, Pes šikula a Sranda závod.

  • Chytání piškotů – zvládne každý pes, pravidla jsou jednoduchá, jeden člověk psa drží, druhý mu z určité vzdálenosti za čarou hází piškoty. Posuzovatel zapíše, kolik jich chytne. Počet piškotů budeme regulovat podle toho, kolik lidí se zúčastní.
  • Pes šikula – zde si velmi rádi prohlédneme jakoukoliv mimořádnou dovednost (poslušnost, triky, veselé kousky), kterou jste naučili vašeho pejska. Předpokládáme něco víc, než jen, že pejsek podá packu. :)
  • Sranda závod – bude zlatým hřebem naší voříškiády a jde především nikoliv o cenu, ale abyste se bavili a bavili se i lidé, kteří soutěžící sledují. Závod je koncipován tak, aby zvládli všichni, bát se nikdo nemusí, tak ostych odložte stranou a pojďte se s námi bavit a bavte i svého psa. Program závodu bude malým překvapením.

15:00 předávání cen

Dle počtu přihlášených psů si pořadatel vyhrazuje právo na změnu časového harmonogramu, který je jen orientační. Budeme vycházet z počtu účastníků.

Přihlášky či dotazy posílejte na e-mail: coracos@seznam.cz, pokud máte nejasnosti, lze se domluvit telefonicky na č. 723 411 225. Přihláška ke stažení zde.

Během akce bude k dispozici občerstvení, pití, živá hudba a doufáme, že nás podpoříte i nákupem v našem charitativním krámku. Objednat předem dovoz určitého zboží lze na mailu coracos@seznam.cz – s sebou nikdy nevozíme víc jak 1/3 naší produkce.

Další informace naleznete zde: http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/clanky/voriskiada-utulku-1.-6.-2014.html