1. neoficiální valašský šampionát

Místo konání: Rožnov pod Radhoštěm
Kontakt: neoficialky-roznov@seznam.cz, 737 761 313
Termín: 28.6.2014 - 2.7.2014

5-denní pejskařská akce

Chtěli bychom Vás srdečně pozvat na první ročník neoficiálních závodů agility a voříškiády. V rámci programu je zařazen coursing a přednášky s panem Desenským a Štouračem. Tyto akce se budou konat 28.6. - 3.7. 2014 v Rožnově pod Radhoštěm v areálu SŠZEPŘ.

Jelikož se jedná o 5-denní akci je možné v areálu školy postavit vlastní stan a přespat v době konání závodů. Každý účastník (po předchozí domluvě) může využít této možnosti. Pes ve stanu samozřejmostí, ale musí být pod stálým dohledem majitele a nesmí štěkat!

Každý zúčastněný tým obdrží uvítací balíček. Ceny v neof. závodech agility a voříškiádě jsou velmi motivující. Psi do 3.místa obdrží poháry nebo medaile a věcné ceny od sponzorů. Výhry za 1. místo se pobybuje okolo 1 500,-Kč !!!

Občerstvení a sociální zařízení samozřejmostí. Pro účastníky a jejich psy je voda zdarma.

V rámci akce bude prohlídka školy kde můžete nahlédnout např. do zookoutku a je možné se svézt na koni. Při voříškiádě budou ukázky z různého kynologického odvětví.

Po areálu budou rozmístěny koše a sáčky na psí exkrementy.

V neposlední řadě bych chtěla poděkovat sponzorům, přátelům i široké veřejnosti za podporu a pomoc, velký dík patří obzvlášť rozhodčí Markét Juřicové, posuzovatelce Lence Pokorné a škole za poskytnutí prostor.

VÝTĚŽEK Z AKCE JDE NA MĚSTSKÝ ÚTULEK V ROŽNOVĚ P. R.

PRAVIDLA

PŘIHLÁŠKY