Údolím Šembery - 2.ročník

Termín: 4.11.2017

Čas: 9:00–17:00

Zváni jsou všichni milovníci procházek nebo běhu se psy na náš druhý podzimní Dogtrekk, pro který jsme vybrali nádherné údolí ve Středočeském kraji, stejně jako v roce minulém.

Údolím Šembery 2.ročník – trasy cca 7 km, 15 km, 25 km (běh nebo chůze)
Událost: Šembera 2017
Místo: hotel Na Závisti (1. máje 126, 281 63 Kozojedy, Středočeský
Den: 4.11.2017
Čas: 9:00 – 17:00
Zváni jsou všichni milovníci procházek nebo běhu se psy na náš druhý podzimní Dogtrekk, pro který jsme vybrali nádherné údolí ve Středočeském kraji, stejně jako v roce minulém.

Povinná výbava: min. 1 litr vody pro psy, miska, propiska, nabitý mobilní telefon, očkovací průkaz, náplasti a rychloobvaz (další je na uvážení každého)

Délky tras jsou prozatím pouze orientační.

DOGTREKKING

  • je vytrvalostní sport, kdy stanovenou trať absolvuje člověk se psem v určeném časovém limitu. Psovod je se psem spojen postrojem a vodítkem nebo vede psa pouze na vodítku. Závodníci jsou odkázáni sami na sebe a účastní se závodu na vlastní nebezpečí a berou veškerou zodpovědnost za svého psa.
  • Žádný pes nemůže jít v průběhu závodu na volno. V tom případě bude diskvalifikován. Zároveň jakékoli hrubé zacházení se psem nebo tahání psa za sebou bude vést k diskvalifikaci.

  • Cestou bude psovod plnit úkoly, které budou v cíli vyhodnoceny.

  • Na trati jdou závodníci samostatně a stejně tak dobíhají do cíle. Platí i pro trasy – chůze.

  • Závodníci jsou povinni uklízet po svých psem v obydlených částech tratě.


V případě zranění volat organizátora v ohrožení života záchrannou službu. Vyvarujte se však, prosím, rizikového chování. Jistě znáte limity nejen své, ale i vašich mazlíčků. Řiďte se prosím jimi a buďte na sebe a pejsky opatrní. Každý závodník se účastní na vlastní nebezpečí.

Facebooková událost