RaidLight Teplický půlmaraton

Termín: 27.8.2017

Čas: 11:30–15:00

Letní speciál RaidLight Salon Gabriela Teplický půlmaraton na trasách : nově sprint 3 km (start v 11:30 hodin) a dále 9 km a 21 km (start 12:00 hodin) vše také jako Manmat Teplický půlmaraton běh se psem.

Startujeme z nádvoří Teplického zámku, kde najdete expozice Regionálního muzea v Teplicích 11:30 hodin sprint 1x okruh a pod oběhu ve 12:00 hodin start tras 9km a 21 km !

Partnerem závodu je Regionální muzeum Teplicích ! Okruh 3 km v Zámecké zahradě. (50% terén - 50 % asfalt), každý účastník má volné vstupné do expozice muzea :-) !

Občerstvení na trase (ovoce, voda, hroznový cukr a od partnera akce Diochi spol. s r.o. také přírodní iontový nápoj DIOCEL BIOMINERÁL) po každém okruhu po 3 km !

V cíli pak od Pivovar Monopol luxusní pivní speciality ! Ženy jistě potěší ceny od jednoho z titulárních partnerů akce Salon Gabriela Kejmarová . Další skvělé ceny od titulárního partnera Raidlight CZ/SK - výhradní k dostání na norskamoda.cz ! A pro běh se psem je titulárním partnerem MANMAT- Česká republika : Představuje ceny pro vítěze trasy 21 km běh se psem ! ManMat canicross sada komplet krátká ! Další luxusní ceny pro kategorii běhu psem : ... vodítka s amortizérem, vaky, opasky a výživové doplňky pro pejsky. Makej s Manmatem

Hlavní partner akce Olympia Teplice - plánujeme opět running EXPO několik dní před závodem pro pohodlné převzetí startovního čísla předem. Pro běžce, běžkyně, kteří chtějí obahotit nejin fyzičku, ale vylepšit kulturního ducha máme v cenách pekné knihy partnera Nakladatelství Mladá fronta zajímavé knihy nejen s běžeckou tématickou.

Facebooková událost