KURZ: poslušnost pro běžný život I.

Místo konání: Borský park - Plzeň
Kontakt: tyna.novakova@seznam. cz
Termín: 9.8.2017

Čas: 17:30–19:30

Naučte se svého psa správně učit, společně krok za krokem ke spokojenému a bezpečnému soužití.

NÁPLŇ KURZU: jde především o praktické dovednosti pro život. Nácvik každodenní situace pomocí hry tj. socializace, přivolání, připnutí na obojek, volná chůze na vodítku, hry na rychlost, aportovací hry, polohy sedni a lehni, odložení, sebekontrola (jak ovládat své tělo a emoce), přerušení nežádoucí činnosti psa, další individuální potřeby majitele aj.

Něco z teorie, ke které se během kurzu dostaneme: jak se pes učí a jak myslí, motivace psa, signál pro odměnu, proč a jak, jak vůbec psa něco naučit, ochota psa spolupracovat s člověkem, plánování, fázování cviků aj.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ: pro úplné začátečníky v práci se psem, pro dospělé psy a štěňata.

Výchova a výcvik pozitivní motivací na pamlsky a hračky od majitele.

JAK KURZ PROBÍHÁ: je složen celkem ze 6 lekcí, počet účastníků na kurzu max. 4 týmy (tým=jeden pes + jeden psovod).

V první lekci se zaměříme na Vás, na psovody. Předvedete, jak se psem pracujete a v praktickém výcviku se budeme dále věnovat daným tématům dle úrovně konkrétního psa. Vše hned probereme a především si vysvětlíme principy, proč se to ten pes tímto způsobem naučí, nebo naopak, proč tato metoda nefunguje.

Každý pes pracuje a myslí jinak. Proto pro zajištění efektivnosti a individuálního přístupu ke každému z Vás, bude na place vždy jeden pes a psovod (pokud nebudeme cvik upevňovat či zatěžovat). Toto pozorování a vysvětlování u dalších psů a psovodů Vám opět pomůže vstřebat potřebné informace pro trénink a výchovu Vašeho psa.

Během tréninku se každý prostřídáte 2-3x. První kolo si vždy ukážeme, jak jste trénovali doma a jak jste pokročili a v dalších kolech se budeme zabývat novými tématy.

Součástí je i vytvoření FB skupiny poue pro účastníky kurzu, aby jste měli celou dobu ONLINE podporu, jak trenéra, tak Vašich kolegů. Samozřejmostí je sdílení videí, fotek a komentářů, které Vás bez chyb v domácím tréninku posunou dále.

KDY: od 18. července 2017 v čase cca 17 - 19 hodin
další lekce: 1.8., 15.8., 29.8., 12.9., 26.9.
Kdo nebude moct, může si lekci nahradit v jiný termín.
(termíny jsou předběžné, změna vyhrazena)

KDE: Plzeň, Borský park

S SEBOU: pevný obojek, vodítko (2-3m), odměny a další pomůcky, které při výcviku běžně používáte. Případně box nebo kenelku, kde bude pes odpočívat, když nebude zrovna cvičit.

CENA: 1200,-

PŘIHLÁŠKA: na e-mail tyna.novakova@seznam. cz
Do přihlášky uveďte Vaše jméno a tel. kontakt, jméno, rasu a věk psa. S potvrzením přihlášky Vám budou zaslány informace k platbě.

Těším se!
Kristýna Nováková
instruktor Obedience CZ

Facebooková událost