Hoopers hry v Pesoparku

Termín: 30.7.2017

Čas: 8:00–17:00

Hlavní kategorie (od 15 měsíců):

  • Nováčci do 40 cm kohoutkové výšky psa
  • Nováčci nad 40 cm kohoutkové výšky psa
  • Začátečníci do 40 cm kohoutkové výšky psa
  • Začátečníci nad 40 cm kohoutkové výšky psa


Doprovodné soutěže (od 9 měsíců):
Nekonečná rovinka - vítězí pes, který překoná nejvíce překážek v rovince (tunely a oblouky). Psovod psa ovládá od startovní čáry. Překážky jsou od sebe vzdálené max. 3 metry.
Centrifuga - bude postavené kolečko z tunelů a oblouků a bude se počítat kolik překážek pes překoná za 30 sekund. Psovod stojí uprostřed kolečka a vybírá si, jestli bude vést po směru hodinových ručiček nebo opačně. Překážky budou od psovoda vzdálené max. 4 metry, u psů do 40 cm max. 2 metry.
Gambler - každá překážka bude ohodnocena body a bude umístěna v prostoru. Psovod si sám určí trať, kterou následně se psem překonává jako na klasickém parkuru. Vítězí součet bodů dle překážek, které byly překonány za dobu 30 s.
Účast na soutěžích není podmíněna startem v hlavní kategorii.

Místo konání: rovná, travnatá a oplocená plocha nového psího areálu Pesopark – Praha Uhříněves. Parkování na místě. K dispozici klubovna, občerstvení, toalety, venčící louky, rybníky, odkládací kotce, brouzdaliště pro psy, slunečníky, wifi, větraná jurta pro kennelky. Příjezd z ulice Bečovská, odbočit u dřevěné cedule „PESOPARK“ a dále dle cedulí.
Adresa: Podlesek 2

Facebooková událost