Letní škola přivolání 2017

Místo konání: internet
Kontakt: S.Pravdova@seznam.cz
Termín: 21.06.2017

21. června začíná již třetí ročník unikátního internetového kurzu, který Vás krok za krokem provede nácvikem přivolání. Pomocí jednoduchých her a cvičení se naučíte se svým psem lépe spolupracovat a provádět přivolání za nejrůznějších podmínek. Díky internetu jsou Vám lekce kdykoliv dostupné a sami si můžete určit čas cvičení.

Letní škola přivolání začne 21.června a bude otevřena až do konce září. Postupně budou zveřejňována videa a články, které Vám pomohou s nácvikem přivolání, a zároveň budete mít možnost zasílat svá vlastní videa a povídání z tréninků, které společně prodiskutujeme. Výcvik je veden pomocí her a tak, aby psa maximálně bavil. Ale samozřejmě se podíváme i na to, jak řešit situace, kdy pes nepřijde.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během léta nějakou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné až do konce kurzu.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně.

Snaha pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Náplň kurzu:

Teoretická příprava stran odměňování, nepravidelného rozvrhu odměn a tréninku obecně.

Jednoduché hry a motivační cvičení pro trénink přivolání.

Zvyšování ovladatelnosti.

Postupné ztěžování výcviku.

Řešení situací, kdy pes neposlechne.

Ovladatelnost u zvěře.

Bonus pro šprty: Nácvik předsedání na zkoušky z poslušnosti!

Články  a videa budou přidávány třikrát týdně až do 7. září - případně déle, vyžádáte-li si nějáké další materiály či upřesnění. Pak budete mít téměř měsíc na dohánění restíků. V průběhu kurzu si uděláme dvě týdenní pauzy.

Cena:

1500,- splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefoní číslo uvedené v přihlášce, kterou naleznete níže.Více zde: http://www.ozzoteam.cz/letni-skola-privolani-2016/