S Evženkem se osud nemazlil

Publikováno: 22.5.2017
Autor: Útulek Jimlín
Foto: Archiv Útulek Jimlín

O Evženkovi toho z minulosti moc nevíme. Někdo ho chudáka vyhodil a ponechal napospas osudu. Potuloval se v obci a poté byl převezen do útulku v Jimlíně. Byl hubený, moc toho neuměl a s vodítkem zpočátku nebyl moc velký kamarád. Pochopil však, že v útulku mu chceme pomoci a v několika týdnech se z něj stal skvělý společník. Vděčný pejsek, který nepohrdne žádným lidským kontaktem. K pejskům je velice přátelský, prošel v útulku kastrací a čekal na svůj vysněný domov.

Evžen se potuloval v obci a poté byl převezen do útulku v Jimlíně.

Domov našel, ale dlouho v něm nepobyl. Rozpad rodiny a ztráta bydlení opět vrátila Evženka do útulku. A tak znovu sedí smutně za mříží a čeká na další šanci. Tentokrát však ještě více tíhne k lidem. Když ho vracíte zpátky do kotce po venčení, raději si lehne na záda před dveře kotce, jenom aby vám zabránil v odchodu a bylo mu dopřáno ještě chvíli s vámi strávit. Hrozně nám to rve srdce a tak i pokaždé, když jdeme kolem kotce, prostrčíme obě ruce a hned je nalepený hlavičkou na dveře a šťastně pobrukuje, když ho drbete pod oušky. Miluje prostě lidi, miluje je i přesto, že prozatím nikdo mu nedal celé své srdce už napořád. I přesto, že už byl tolikrát zklamán a opuštěn, stále věří a doufá a čím dál tím víc je s lidmi rád.

Domov našel, ale dlouho v něm nepobyl. Rozpad rodiny a ztráta bydlení opět vrátila Evženka do útulku.

Moc se za Evženka přimlouváme. Bylo by mu dobře u domečku se zahrádkou u lidí či u rodiny, kteří s ním budou trávit co nejvíce času. Ideální by byl někdo, kdo třeba nechodí tak často do práce nebo už nepracuje, nebo pracuje z domova. Někdo zodpovědný, kdo je ochoten mu nabídnout vyrovnaný a klidný život plný lásky. Další zklamání si Evženek nezaslouží.

Evženovi by bylo dobře u domečku se zahrádkou u lidí či u rodiny, kteří s ním budou trávit co nejvíce času.

Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou! Pro adopci si s sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete ZDE. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258

Video o Evženkovi natočené TV Barrandov ZDE

Evženek má svojí kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Zoufalý Dux - Nechci čekat, až to jednou skončí 

Fenečky Armínka a Brixie z vrakoviště, dvě čekatelky na teplý pelíšek

O chrochtavém Dredíkovi - pravdivá pohádka bez konce

Něco na té Marry je - nechybí jedna úžasná psí duše doma právě Vám? 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...