TZ s opravným tréninkem a hodnotícím komentářem

Místo konání: Vrané nad Vltavou
Kontakt: jana.vltavin@gmail.com
Termín: 1.6.2017

Čas: 14:00–21:00

Trojitá zkušenost… :-) Čtvrtek 1. 6. 2017

1. Tréninkové zkoušky
Trénink s atmosférou závodu. Předem dostanete plánky placu a pořadí cviků. Zkoušky budou bez tréninku (jako na Mistrovství světa :-) ). Steward bude nervózně pospíchat domů na večeři. Publikum na vás bude zírat… Občas zatleská a občas Vás a vašeho psa pomluví... Vaše nervozita bude samozřejmě výš, než v běžném tréninku v obýváku. To vše je závodní atmosféra! Ukažte psovi, že náročná závodní atmosféra je stále stejná zábava jako trénink! Přijďte si vyzkoušet, jak jste Vy a váš pes připraveni na závodní prostředí!

2. Opravný trénink – po skončení každé třídy proběhnou „opravné tréninky“.
Každý bude mít na 15 minut k dispozici stewarda a soutěžní prostor, jak tento čas a prostor využijete je zcela na Vás :-) Můžete si opravit to, co se nezdařilo při zkoušce, můžete procvičit reakci psa na velení stewarda, stewarda můžete využít i jako pomocníka při opakovaném pokládání aportů – jednoduše můžete tento čas využít k tomu, abyste Vy i váš pes získali další pozitivní zkušenosti ze závodního prostředí :-)

3. Komentář k Vaší tréninkové zkoušce (na základě videozáznamu) od Ivany Šimůnkové
Máte zájem o komentář k tomu, jak se Vám zkouška vydařila, co by bylo dobré zlepšit a jak vaše vystoupení působilo?
Pak stačí nechat si tréninkovou zkoušku natočit a video nám poslat na e-mail :-)

Během zkoušek i opravných tréninků je možné používat pamlsky a hračky. Prosím, trénujte svou zručnost a snažte se, aby vám pamlsky nepadaly. Cviky si můžete ukončovat podle potřeb. Nemusíte chodit na předepsané vzdálenosti. Můžete používat targety. Můžete stewarda poprosit, aby vám někam umístil target/jídlo/hračku/podržel psa atd.
Jakékoliv fyzické trestání psů je zakázáno – kdo toto nebude respektovat, bude z dalšího cvičení vyloučen.
Než nastoupíte na plac, odevzdáte stewardovi seznam změn na papírku (čitelně), které potřebuje vědět pro hladký průběh vaší zkoušky.

MÍSTO
Lávka park – Vrané nad Vltavou

HARMONOGRAM

  • 14:00 - 17:00 OB3 a OB2 kapacita 6 týmů 
  • 17:00 - 21:00 OB1 a OB-Z kapacita 10 týmů 

- > po odcvičení všech účastníků jedné třídy proběhnou opravné tréninky dané třídy – časy budou upřesněny podle počtu přihlášených v konkrétních kategoriích
Podle počtu přihlášených je možné, že dojde k posunutí časů.

PŘIHLAŠOVÁNÍ
na e-mail - jana.vltavin@gmail.com
Nezapoměňte napsat, do které kategorie se hlásíte :-)

Cena 400,- platba ihned po přihlášení, číslo účtu vám bude zasláno na e-mail. Pokud vaše platba nebude přijata do 3 dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky smazána.

Facebooková událost