ÚTULEK FEST 2017

Místo konání: Hrad Střekov
Kontakt: utulekfest@gmail.com; emiliod@seznam.cz & (+420) 739 312 901
Termín: 12.5.2017 - 13.5.2017

Čas: 17:00

16. ročník benefičního Útulek Festu na podporu útulků pro opuštěná zvířata na Ústecku chystáme počtvrté jako dvoudenní akci s možností nocležení i parkování (zdarma). Popáté se vracíme na ústecký hrad Střekov, který podruhé obsadíme v květnovém termínu. 

Dvoudenní vstupenka v předprodeji (Restaurace Praha, Delibutus Lokál a on-line na www.vstupenkyusti.cz) stojí 190 Kč. Děti do 13 let, děti z dětských domovů a ZTP mají vstup zdarma. Bez lístku pustíme také naše nejvěrnější čtyřnohé přátele :-)

Startujeme v pátek 12.5.2017, kdy se hradnímu nádvoří přestaví zástupci Řepnice u Litoměřic (Psí domov), Ústí (Původní receptura, Idio a Idio), Lovosic (Steelfaith) i Pardubic (VYPSANÁ FIXA).

Hradní galerii po 22h roztančí "drážďanští Ukrajinci". Letos poprvé se teď rozrosteme o další, tzv. třetí scénu.

V sobotu 13.května zaštěká během 10 hodin 9 hudebních těles - v pořadí: "nezařaditelní" Hadem pro mého munga, emo-punkeři DC Radio, litoměřická Toska, bývalý člen Manu Chao bandu - Carlos de Nicaragua y Familia (reggae/salsa Nikaragua-Francie), folk-punkový Vasilův Rubáš, pražské Fialky, teplické "Rakety", legendární "PLASTICI", metalová Nerrea z Ústí a v závěru "neuvěřitelné" Bouchací šrouby (v galerii). 

Facebooková událost

www.utulekfest.cz