Pod psy: Ano, tohle jsou zkrátka fotky psů zespoda, které potěší nejen jejich milovníky

Publikováno: 20.4.2017
Autor: Petuleenkaa
Foto: Andrius Burba

Pod kočkami, Pod králíkyPod koňmi jsou projekty, které byly zveřejněny již dříve. Fotografovat zvířata zespodu, na černém pozadí, tak nějak odstartovalo moji uměleckou dráhu.

Tentokrát jsou na tahu milovníci psů! Samotný projekt byl zhotoven již před rokem. Nicméně my jsme trpělivě čekali až do teď, kdy byla publikována i kniha Pod psy / Under-dogs. Tento projekt je nejvíce srovnatelný s projektem Pod kočkami. Kočky jsou moc roztomilé, ale psi jsou hravější. Psi jsou poslušnější, což nám umožnilo vytvořit více zajímavých záběrů. Někteří psi jsou na zemi poněkud hravější, vše se změní, když je položíte na ploché sklo, strnou jako skála. Jiní byli nebojácní, když na něm stáli a bylo snadné a zábavné s nimi pracovat. Naučil jsem se dvě hlavní věci z tohoto focení. Za prvé, kočky si myslí, že jsou bohové, protože je lidé živí, dávají jim lásku a domov. Za druhé, psi považují lidi za bohy, jelikož je krmí, dávají jim lásku a domov. Pravděpodobně jste se tohle dočetli, ne jednou.

Pro projekt Pod Psy jsem navrhl a nechal speciálně vyrobit skleněný stůl, aby se dali fotografovat i větší psi. Poté, co jsme zachytili fotografie psů rozhodl jsem se jít na plný úvazek do těchto projektů Pod pohled / Underlook. V našich plánech do budoucna jsou tygři. Dnešním dnem se rovněž představuje uvedení mé další knihy se psy. Knihy lze zakoupit na Amazonu a jsou k dostání po celém světě. Také můžete vidět video ze zákulisí na mém YouTube kanálu, nebo facebooku.

Kam dál: 

Jak se fotí Max s Benem

Bezstarostná psí jízda

Dojemné přátelství chlapečka s labradoodlem vás zahřeje u srdce

20letá slečna adoptovala z útulku pitbula - ten jí teď láskyplně a vděčně objímá

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...