Den knírače 2017 JMK KCHK

Termín: 6.5.2017

Čas: 13:00–18:00

Den knírače je určen především pro méně zkušené majitele kníračů všech velikostních rázů. Vítání jsou všichni, kteří chtějí se svým kníračem zkusit něco nového – účastnit se výstav nebo začít s výcvikem. Mladý pes není podmínkou účasti, pouze majitel musí být mladý duchem :-)

PŘIHLÁŠKA mailem: knirac2016@email.cz
CENA: 100 Kč za psa při platbě předem / +50 Kč při platbě na místě
Uzávěrka přihlášek: 1.5.2017
670100-2208620988/6210 MBank, VS: 5, do poznámky jméno psovoda

13:00 Začátek akce – informace o jednotlivých stanovištích, která můžete volně procházet

Stanoviště:
1. Informace o chovu kníračů s průkazem původu (podmínky pro zařazení do chovu, užitečné informace pro úspěšnou výstavu a bonitaci)
2. Výstavy (individuální posouzení každého jedince, nácvik běhání a postoje ve výstavním kruhu, informace o úpravě srsti před výstavou, tipy na úspěšnou bonitaci)
3. Výchova a základní výcvik (výchova a výcvik knírače s využitím pozitivní motivace, základní dovednosti městského psa, individuální nácvik základů poslušnosti, aneb co dělat, aby Vás cvičení s Vaším kníračem bavilo a co dělat, aby to Vašeho psa bavilo s Vámi)

15:30 Ukázky výcviku – obedience, sportovní kynologie (mezinárodní zkušební řád, poslušnost a obrana)

16:00 Seznámení s obranami pro začátečníky (možnost vyzkoušet si obrany se svým psem, pro ty co obrany netrénují)

Po celou dobu akce Vám budou k dispozici členové Klubu chovatelů kníračů, kteří se věnují výstavám a výcviku svých kníračů, budete mít možnost se zeptat na vše, co Vás zajímá a hlavně, můžete si všechno se svým psem vyzkoušet!

Neváhejte pozvat svoje známé s kníračem, majitele odchovů, nejedná se o uzavřenou akci!

Facebooková událost