Se svým psem TEĎ a TADY

Místo konání: Most
Kontakt: m.mekutova@seznam.cz
Termín: 3.4.2017 - 11.4.2017

Čas: 16:00

Tentokrát jsme pro Vás připravili výjimečnou akci, která získala mezinárodní ocenění asociace trenérů zvířat ABMA a těší se obrovskému zájmu u nás i ve světě. Jedná se o workshop, který spojuje problematiku moderního tréninku zvířat s prací se stresem, emocemi a "vnitřním nastavením" trenéra. Jedná se tedy o propojení roviny "praktické" s rovinou "duševní" v unikátním podání dvou skvělých lektorů.

Františka Šustu není nutné dlouze představovat, jde o trenéra zvířat a osobnost světového významu. V tomto workshopu jej doplňuje "life kouč" Petra Jaškówová, o níž můžete nalézt více informací zde: http://www.arterra.cz/arterra/kdo-jsem/. Workshop je tvořen čtyřmi setkáními, které jsou ve "výjezdní" verzi realizovány ve dvou dnech. První dvě setkání (první den) jsou bez psů, poslední část druhého dne je již se psy.


Celková cena workshopu (4 setkání ve dvou dnech) je 2800,- Kč. Počet účastníků je omezen na 16.

Termíny:

  • 1.den - 3.4.2017, 16:00-22:00- místo bude upřesněno, Most nebo Chomutov
  • 2.den - 11.4.2017,16:00-22:00 - tělocvična Vysoké školy finanční a správní v Mostě, stejné místo, kde jsme pořádali praktické lekce s Františkem Šustou.

Přihlášky s Vaším jménem prosím zasílejte na e-mail m.mekutova@seznam.cz. Vzhledem k velkému zájmu Vám bude místo následně potvrzeno a v potvrzovacím mailu budou uvedeny údaje k platbě. Platba je nevratná, ale do prvního setkání je přenosná na jiného účastníka.

Na všechny se moc těšíme

Facebooková událost