Jak to vlastně funguje aneb "Jak se učí pes"

Místo konání: Pesopark Uhrineves
Kontakt: 774 131 550 - marketa.adam@email.cz
Termín: 22.4.2017 - 23.4.2017

Čas: 8:00

Připravily jsme pro Vás teoreticko-praktický víkendový seminář plný informací, praktických ukázek a cvičení pod vedením Petry Vyplelové a Markéty Adam v úžasném prostředí PESOPARKu!

V sobotu bude probíhat teoretický seminář v temperované jurtě o rozloze téměř 70 m2. Seznámíme Vás s tím, jak to vůbec celé funguje. Probereme jak se pes učí, jak ho správně do práce motivovat a jak ho naučit, aby byl v různých situacích schopný sebekontroly. Dále se dozvíte, kdy a jak začít a ukážeme Vám i spoustu her, které posílí Váš vzájemný vztah. Vše s praktickými ukázkami!

V neděli si na travnaté ploše vyzkoušíte cviky, hry a triky se svým vlastním psem!

Co vám můžeme nabídnout?
Obě se již dlouhou dobu zabýváme psy - jejich chováním, vztahem s člověkem, sportujeme s nimi, připravujeme nové týmy na běžný život i sportovní kariéru. U již „zavedených“ týmů vychytáváme drobnosti, které mohou rozhodnout o vítězství. Studujeme novinky u zahraničních trenérů zvířat, a často do zahraničí i samy jezdíme. Nezapomínáme ovšem nikdy na jedinečnost každého týmu, a trénink vedeme dle jejich potřeb a možností.

Termín:
22.4. a 23.4.2017
Sobota: 8:00 - 19:00
Neděle: 8:00 - 18:00
Časy jsou pouze orientační, přesné informace dostanou účastníci před víkendem.

Místo:
- PESOPARK - Praha 10 - Uhříněves
- příjezd z ulice Bečovská - a poté hned na rozdvojce dle dřevěného ukazatele "K nám". Po cca 100m je příjezd do areálu po pravé straně.
- k dispozici WC, kavárna, odkládací kotce, pitná voda

Cena:
Pro cvičící - 1950 Kč (člověk + pes)
Pro diváky - 1250 Kč
V ceně je zahrnuto i drobné občerstvení!
Z důvodu individuálního přístupu jsou místa limitována!

Facebooková událost