Socializačně výcviková procházka

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 27.1.2017

Čas: 18:00–19:30

CO VÁS ČEKÁ: v rámci vycházky se zaměříme na ovladatelnost mezi psy a ve městě, cviky socializační poslušnosti, hry, můžeme přidat i "čuchací" hlavolamy, kterými lze psovi procházky zpestřit. Uvidíme, co vše stihneme, náplň procházek zpravidla vyplývá ze sestavy a potřeb účastníků. Společné aktivity při vycházkách, mimo jiné, zlepšují a posilují kontakt mezi psovodem a psem. Akce je vhodná (nejen) pro psy, kteří mají problém s ovladatelností a pozorností v přítomnosti jiných psů. Vítáni jsou úplní začátečníci i ti, kteří mají své psy již zvládnuté. Zúčastnit se můžete se psem kteréhokoliv plemene bez ohledu na velikost, původ a vycvičenost, minimální věk jsou 4 měsíce.

CENA: poplatek 100 kč za psa je splatný na místě v den konání, nebo možno zaslat předem na účet 0381352033/0800. Pokud se přihlášený psovod odhlásí 3 a méně dnů před konáním akce, je povinen uhradit účastnický poplatek v plné výši na účet nebo za sebe může poslat náhradníka.

PŘIHLÁŠKY: v případě zájmu se prosím hlaste písemně prostřednictvím události na facebooku, soukromou zprávou nebo e-mailem na iveso@seznam.cz. Pouhé odkliknutí "zúčastním se" NESTAČÍ a není považováno za přihlášení.

Psovod se psem se účastní akce na vlastní nebezpečí. Psovod zodpovídá za veškeré škody na majetku a újmy na zdraví jiných lidí, psů či jiných zvířat způsobené jeho psem nebo jím samým.

Přihlášením na akci PSOVOD bere na vědomí a SOUHLASÍ se všemi výše uvedenými podmínkami.

Facebooková událost