Sraz (nejen) flat coated retrieverů

Místo konání: Radíkov
Kontakt: flatsraz@gmail.com
Termín: 28.6.2014 - 5.7.2014

Sraz (nejen) flat coated retrieverů

Kdy: 28.6. – 5.7. 2014 (příjezd sobotu odpoledne, odjezd sobota po obědě)

Kde: RS Radíkov – Chata pod Věží, okres Olomouc, 49°38’30.325″N, 17°22’7.068″E

Ubytování:

A) V hlavní budově, omezený počet pokojů (vícelůžkové pokoje), sociální zařízení, sprchy v budově společné. Ubytování v budově přednostně pro osoby s malými dětmi, případně trenéry.

B) Chatka malá, 4 osoby, sociální zařízení a sprchy společné u chatek.

V ceně ubytování není zahrnuto zapůjčení lůžkovin, povlečení (to je možné zapůjčit za 50 kč na celý pobyt). Všechny chatky jsou elektrifikované.

Psi bydlí na pokojích či v chatkách společně s majitelem, nejsou k dispozici odkládací kotce, voliéry a podobná zařízení. Za škody způsobné na zařízení ubytovacího zařízení zodpovídá majitel a je povinen zabezpečit psa aby nedošlo k poškození zařízení.

Stravování:

Plná penze (začíná se v sobotu večeří, končí v sobotu obědem), obsahuje snídani formou porcí, oběd (polévka + hlavní jídlo), večeře (teplé hlavní jídlo)

Dětské porce (do 12 let včetně) jsou automaticky objednány pro osobu, přihlášenou jako dítě. Pokud požadujete porci jako pro dospělého nezapomeňte to prosím uvést v přihlášce.

Dietu (bezlepek, vegetarián atd.) lze zajistit po předchozí dohodě, uváděje do přihlášky.

Po celou dobu akce je možné v areálu zakoupit alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny, cigarety, drobné občerstvení.

Ceny:

(7x nocleh + 7x plná penze + výcvik)

Dospělá osoba, ubytování v pokoji, plná penze, cvičící pes: 6.100,- Kč

Dospělá osoba, ubytování v chatce, plná penze, cvičící pes: 5.600,- Kč

Další dospělá osoba, ubytování v pokoji, plná penze: 4.000,- Kč

Další dospělá osoba, ubytování v chatce, plná penze: 3.500,- Kč

Další cvičící pes (vzhledem ke kapacitě míst ke tréninku prosím přihlaste max. 2 cvičící psy celkem, další psi s vámi samozřejmě mohou přijet jako doprovod): 1.000,- Kč

Osoby mladší 18let se mohou zúčastnit pouze s plnoletým doprovodem.

Ceny pro děti budou upřesněny.

Pokud chcete přijet jindy než v sobotu večer kontaktujte nás pro výpočet ceny ubytování, stravy atd., přednost mají ovšem ti, kteří absolvují celý pobyt.

Za nevyužité služby se peníze nevrací.

Nabízíme možnost doprovodného programu pro děti (od pěti let) rodičů, kteří se budou účastnit hlavního programu. Dětem se budou věnovat studenti pedagogické fakulty. Bude pro ně připraven pestrý program v místě ubytování i v blízkém okolí.

Ceny doprovodného programu 500,- Kč / 1 dítě.

Pravidla v areálu:

Ubytovací prostory je nutné před odjezdem uklidit (úklidové prostředky k dispozici), v případě navrácení neuklizeného pokoje nebo chatky je účtován poplatek 250Kč. Úklid chatek a úplnost vybavení bude kontrolována pořadatelem nebo majitelem areálu.

Psi se mohou pohybovat po areálu pouze pod dohledem svého majitele, který je zodpovědný za všechny škody, které jeho pes způsobí.

Agresivní psi musí být opatření náhubkem, případně se pohybují pouze na vodítku. Majitel je povinen uposlechnout pokynů pořadatele areálu k nasazení náhubku.

Majitel je povinen sbírat po svém pejskovi exkrementy nejen v areálu, ale i při venčení. Sáčky a nádoby na odpad jsou k dispozici.

Akce se nemohou zúčastnit háravé feny, nemocní psi, psi bez platného očkování.

PŘIHLÁŠKA