INTENZIVNÍ TRÉNINK AGILITY S BERNDEM HÜPPEM

Místo konání: Areál kynologického klubu Zlechov
Kontakt: martin.sev3@seznam.cz
Termín: 28.9.2014

Čas: 8:30

Intenzivní trénink s Berndem Hüppem

28. 09. 2014
(od 8:30 hod)

Místo konání: Areál kynologického klubu Zlechov (za fotbalovým hřištěm), www.agizlechov.cz, GPS: 49.077043, 17.393031

Cena:

  • Tým se psem 1750,- Kč 
  • Tým bez psa 950,- Kč


Platby posílejte na účet č. 165785731/0300, variabilní symbol: 280914 a zároveň pošlete potvrzení o platbě na e-mail: martin.sev3@seznam.cz. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a jméno psa (psů). Popř. je možno zaplatit i osobně na trénincích či závodech Kamile Ševčíkové či Martinovi Ševčíkovi.
Přihláška bude akceptována až po uhrazení ceny za výcvik! Uzávěrka plateb je 27. 8. 2014.


Přihlašování: Přihlášky posílejte výhradně na e-mail: martin.sev3@seznam.cz, uveďte Vaše jméno, jméno psa, o jaké jde plemeno, věk psa, pokročilost a do které výkonnostní kategorie patří. Dále prosím napište Váš telefon a z kterého města/obce jste.

Minimální počet přihlášených týmů se psem je 8 lidí.
Max . počet lidí 12.
V případě změny kurzu koruny vůči Euru může dojít ještě ke změně výše platby (předpokládáme ale, že se bude snižovat, takže rozdíl vrátíme. Přeplatek se vrátí také v případě maximálního počtu přihlášených.)
V případě většího zájmu dojde k rozdělení na dvě skupiny a to jedna pod vedením Susi Novak a druhá pod vedením Bernda Hüppeho. Skupiny se v polovině intenzivky navzájem prohodí.

Překladatel na tuto akci je zajištěn.

Pokud se přihlásíte a nebudete se moci zúčastnit, je nutno za sebe sehnat náhradníka!

Podmínky: Psi musí mít všechna platná očkování a musí být zdraví. Psovodi jsou povinni uklízet po svém psovi exkrementy. Každý psovod odpovídá za svého psa! Pokud psovod zrovna necvičí, je povinen pomáhat zvedat spadlé laťky a pomáhat s přestavbou parkurů.

Upozornění: V případě extrémně špatného povrchu či počasí bude intenzivka zrušena! V tomto případě Vám budou vráceny zaplacené poplatky za výcvik nebo po dohodě převedeny na některou další intenzivku.
.

Co s sebou: S sebou vezměte psa, dobrou náladu, klec či t-camp pro psa, aby měl možnost si mezi tréninky odpočinout (příp. je možno využít kotců na cvičáku), motivační odměny, misku a vodu pro psa, pro sebe jídlo a
pití na celý den, kopačky či dobré boty na běhání.

Ubytování: Pořadatel nezajišťuje, tady je pár tipů na ubytko v okolí Zlechova:

http://www.hotel-ubytovani.com/Ubytovani-Uherske-Hradiste-12201.html

http://www.penzion-uherske-hradiste-buchlovice.abc-ubytovani.eu/cenik.htm

http://www.hotel-ubytovani.com/Autokemp-Velehrad-Velehrad-mapa-25282.html