HAPPY DOG SHOW

Místo konání: KEMP DŽBÁN, PRAHA 6
Kontakt: ht@happy-tail.cz
Termín: 18.3.2017

Čas: 8:45

Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

Naše výstava je pojatá vážně-nevážně. Posuzování probíhá téměř jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice a povaha psa, souhra pejska s majitelem.

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích (přihlašování předem) a disciplínách (bez přihlašování) nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – trebball, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které podpoříme naší akcí. Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky. Program akce najdete ZDE.

www.happy-tail.cz