Hersenwerk– praktický seminář

Místo konání: PESOPARK UHŘÍNĚVES PRAHA 1
Kontakt: jaroslavachlumska@gmail.com
Termín: 10.12.2016

Čas: 10:00–16:30

HERSENWERK– praktický seminář

Instruktor: Ing. Helena Hejzlarová
Kdy: 10. 12. 2016
Čas: 1 skupina 10:00-13:00
2 skupina 13:30-16:30


Kde: PESOPARK UHŘÍNĚVES PRAHA 10, PŘÍJEZD Z ULICE BEČOVSKÁ, ODBOČIT „K NÁM “následně po ceduli „K NÁM“ poté odbočit první možná vpravo
Seminář bude probíhat v temperované osvětlené jurtě

Srdečně Vás zveme na praktický seminář HERSENWERKU.
Hersenwerk - hlavolamy pro psy
Workshop je zaměřený na to, aby se jak psi, tak jejich majitelé naučili, jak společně řešit psí hlavolamy. Uvidíte, jaký hlavolam je vhodný právě pro vašeho psa a jaký mu naopak nevyhovuje. Dozvíte se, jak sestavit „návod“ vašemu psovi a jaké existují signály únavy, frustrace či iritace. Naučíte se na svého psa dívat jinýma očima než doposud.

V poslední části workshopu se zapotí i samotní majitelé až budou sami vytvářet hlavolamy/puzzle pro své psy z materiálů, které má doma každý a které běžně vyhazujeme, či kde by nás ani nenapadlo, jaké jiné možnosti skrývají.

Workshop je vhodný pro štěňata, mladé, dospělé i staré psy, pro psy i pány s fyzickým postižením, zkrátka opravdu pro každého.

Pes je během celého workshopu na vodítku a na buď obyčejném nestahovacím obojku či na postroji – důvody vysvětlíme během workshopu.

Každý pán i pes pracují v bezpečné vzdálenosti od ostatních, blízký kontakt nedovolujeme z toho důvodu, že ne každý pes se cítí bezpečně a uvolněně v přítomnosti jiného psa, či cizího člověka.

S sebou: hodně nedrobivých a nelepivých pamlsků, postroj nebo nestahovací obojek, vodítko (ne flexi).
Workshop vede certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová

Maximální počet účastníků: 6 (Účastník = jeden psovod a jeden pes. (pokud se chcete účastnit s více psy, musíte se přihlásit na další workshop a nebo zajistit psovoda pro každého psa).
Workshop vede certifikovaná instruktorka z Prahy Helena Hejzlarová

Facebooková událost