Hersenwerk - praktický seminář zaměřený na zvládnutí silvestra

Místo konání: Krytý výcvikový prostor v Jenštejně
Kontakt: 777077509
Termín: 11.12.2016

Čas: 17:00–19:30

Pro všechny, kteří chtějí najít inpiraci a rady jak psovi pomoci zvládnout nepříjemné silvestrovské zvuky a jak jej zabavit doma, když venku je to přes vánoce, kvůli petardám a dělobuchům pro psa jeden velký stres.

Na místě bude možné koupit bylinné uklidňující přípravky od Švédské herbalistky Kateřiny Palečkové. Její vlastní receptury a bachovu terapii 


Workshop vede Šimona Drábková ,certifikovaná instruktorka Hersnwerku. Více o ní se můžete dočíst zde http://psitaborvrchlabi.webnode.cz/o-nas/

A protože se blíží vánoce každý účastník dostane jako dárek její knížku o Hersenwerku, jež vydala edice psích kusů. Každý cvičící účastník pak dostane zcela přírodní a zdravé pamlsky/granule tak zvaný sušený Barf. Od firmy Yoggies. Za studena lisované a sušené při nízkých teplotách, aby byly zachovány všechny přírodní vitamíny, enzymy a probiotika. Ideální malé kousky, jež se hodí do hlavolamů.


Kde?
krytý výcvikový prostor v Jenštejně (Praha mezi Horními Počernicemi a Vinoří)

Kdy?
Neděle 11.12. od 17. hodin do cca 19:30

Co s sebou?

Psa, obojek nebo ještě lépe postroj, vodítko maximálně 2 metry dlouhé, pamlsky, které má váš pes rád. Teplé oblečení, pro krátkosrsté psy obleček. Židle i klece a kenelky jsou na místě k zapůjčení. pokud váš pes preferuje vlastní domeček, vezměte si i domeček či přepravku. Papír a tužku pro zápisky. Na místě bude k dispozici káva a čaj, kdo nechce pít z plastových kelímků, vezměte si vlastní hrneček.

Facebooková událost