Olek je černobílý elegán s obrovským srdcem, které nemá komu dát

Publikováno: 20.10.2016
Autor: Útulek Jimlín
Foto: Archiv Útulek Jimlín

V červenci 2016 jsme odchytli v Podbořanech volně pobíhajícího fešáka bez označení kterému jsme dali jméno Olek. Olek zřejmě žil v tamní sociálně slabé komunitě a přesně jak jsme předpokládali o pejska se nikdo nepřihlásil. A tak jsme tomuto fešákovi začali hledat nový domov.

Oleka najdete ve venkovním kotci v útulku Jimlín pod číslem 5040 jedná se o křížence teriéra.

Olek se zúčastnil 28.8.2016 jarmarku na Lidickém dvoře u Slaného a 8.10.2016 umísťovací výstavy na Kladně Psí hvězdy, ale nový domov zde nenašel. Prokázal, že je to velký milovník dětí a vděčný společník, každý ho obdivoval, tak snad se najde konečně hodná rodinka co mu dá nový domov. Stále se snažíme a hledáme nového páníčka či paničku, ale Olek nemá zatím žádného zájemce. Moc za něj prosíme, určitě si nezaslouží zůstat letošní zimu v útulku.

Oleka najdete ve venkovním kotci v útulku Jimlín pod číslem 5040 jedná se o křížence teriéra, odhadem 8 let starého psa, v kohoutku cca 46 cm, váha při příjmu 14 kg. Olek je elegán s vytříbenými způsoby, umí skvěle na vodítku, se psy v útulku je snášenlivý. Umí krásně sedni, které dělá i bez povelu, pokud se venčitel zastaví, tak si automaticky sedá. Rád smlsne piškot a je rád za každou lidskou přízeň. Je to moc hodný a šikovný pes, který si určitě nezaslouží zůstat v útulku. Miluje procházky a rád odpočívá i v pelíšku. K lidem je tak vřelý, že když si sednete na lavičku, rád si sedne vedle vás a opře se o vás packou a největší odměnou mu pak je podrbání na náprsence.

Olek - kříženec teriéra hledá nový domov v Jimlíně.

Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258

Olek má svojí kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Jednou tou cestou půjdeš sama…

Viktor zmizel před dvěma lety. Majitelka se nevzdává. Pomozte!

Jak jsme výletovali se Psem v nouzi

Nejčastěji kladené otázky

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...