Seminář Přípravy na výstavy a Handling

Místo konání: Hala VIP Pets u Prahy
Kontakt: 606 339 989, kala.kv@seznam.cz
Termín: 5.11.2016

Čas: 12:30–18:00

Všechny srdečně zveme na seminář věnovaný výstavám, přípravě na výstavy a handlingu.Seminář je vhodný pro úplné začátečníky i zkušené chovatele. Pokud se Vás následující otázky týkají, pak je seminář vhodný právě pro Vás!

Chcete si pejska uchovnit a absolvovat výstavy?
Jste zkušený chovatel, ale CACIB, BOB či BIG Vám stále uniká?
Proč Vás porazí horší pes s lepším handlingem?
Máte na výstavě se svým psem problém? Nechce se předvádět? Neposlouchá? Nevíte jak na to?
Co mohu pro výhru mého psa ještě udělat? Kazím mu to já?

Seminářem Vás provede trenérka, chovatelka a handlerka Kamila Vojtíšková, která se chovu a výstavám věnuje od roku 2009. Kamila trénuje v Psí škole KALA nejen handling, ale i výchovu a výcvik. Své psy, odchovy a žáky dovedla k velkým úspěchům, jako titul Světového vítěze, Res. Evropského vítěze, mnoha šampionům i titulům v závěrečných soutěžích. Více se dozvíte o lektorce na www.tosatandoku.cz a psi-skola-kala.webnode.cz.

Program:
• 12:30-14 hodin: Teorie výstav a handlingu pomocí prezentace (typy a organizace výstav, tituly, šampionáty, posuzování, závěrečné soutěže, teorie handlingu, předvedení psa).
• 14-15:30 hodin: Individuální práce, posouzení exteriéru, předvedení handlingu.
• od 15:30 hodin: Práce ve skupinkách (nácvik na reálnou výstavu, vyzkoušení role rozhodčího, závěrečný nácvik reálné výstavy a určení nejlepšího handlera, který je oceněn medailí).

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST