Kurz masáží psů s Ivou Volkovou

Místo konání: Penzion Na celnici - Nové Hrady
Kontakt: rafael@rafael-ops.cz
Termín: 17.5.2014 - 18.5.2014

Čas: 9:00

Během tohoto kurzu se naučíte správně provádět masáže psů a navíc podpoříte projekt "RAFAEL". A to ještě není zdaleka vše...


Kdy: 17. a 18. května 2014 od 9:00

Kde: Penzion Na celnici Nové Hrady (www.penzionnacelnici.cz)

PROPOZICE:

PROGRAM KURZU:

SOBOTA:

9:00 – 11:30 … teoretická část (anatomie psa + teorie k masážím – druhy masáží, hmaty, zásady správně prováděné masáže)

11:30 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů

13:00 – 17:00 … praktická část (uvolňující a relaxační masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami)

17:00 … konec sobotního programu; pro zájemce krátká ukázka magnetoterapie, elektropunktury, fototerapie a dalších fyzioterapeutických procedur) + možnost individuální konzultace v oblasti Bachovy květové terapie

NEDĚLE:

9:00 – 11:30 … zopakování znalostí a dovedností z předchozího dne a teoretická část zaměřená tentokrát na sportovní masáž a strečink

11:30 – 13:00 … oběd a vyvenčení psů

13:00 – 16:00 … praktická část (sportovní masáž: nácvik masážních technik na vlastním psu s názornými ukázkami)

16:00 – 17:00 … písemný testík na ověření získaných znalostí a krátká praktická „zkouška“ na ověření získaných dovedností

17:00 … předání certifikátů o úspěšném absolvování kurzu; konec

Cena kurzu:

2800 Kč/ osoba se psem

1900 Kč/ osoba bez psa (neobdrží certifikát)

Pro přespolní možnost ubytování v Penzionu Na celnici (vyplňte prosím v přihlášce a bude potvrzeno mailem) za sníženou cenu 350 Kč/os/noc (pes zdarma). Po celý víkend možnost stravování v restauraci v Penzionu Na celnici (není třeba objednávat stravu předem).

Po dobu, kdy bude probíhat teoretická část, je možno mít psa s sebou v učebně, odloženého v kotci (zdarma), v kennelce ve společných prostorech penzionu (s pravidelným dozorem personálu) a pro ubytované samozřejmě i na pokoji.

Po celou dobu trvání kurzu budou prováděny přestávky na venčení a občerstvení dle potřeby. Praktická část bude při větší účasti rozdělena na skupiny.

Kurz bude zakončen testem a praktickou zkouškou, po jejichž úspěšném zvládnutí obdrží účastník certifikát. Každý účastník také obdrží učební materiály, které si může ponechat.

V případě zájmu bude možné nechat si pro pejska či pro sebe namíchat originál Bachovy květové esence za zvýhodněnou cenu.

Účast na kurzu není možná v následujících případech:

 • pes je nemocný
 • nemá platné očkování
 • není socializovaný
 • hárající fenka
 • štěňata

Co s sebou:

 • deku, podložku
 • pamlsky
 • misku na vodu
 • platný očkovací průkaz
 • kennelku dle vlastního uvážení
 • pro sebe pohodlný oděv
 • psací potřeby a sešit
 • doklad totožnosti

PŘIHLÁŠKY na emailu rafael@rafael-ops.cz. Po vyplnění přihlášky je nutné neprodleně uhradit zálohu ve výši 1000 Kč/osoba na č. účtu: 218501238/0300.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a slovo „KURZ“.
Dokud není zaplacená záloha, je účastník veden pouze jako zájemce, nikoli jako řádně přihlášený. Doplatek ceny se hradí v hotovosti na místě při příjezdu.
Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce ze strany pořadatele!!
Kapacita je omezena na maximálně 15 účastníků. Minimum účastníků je 6 osob.


POLOVINA VÝTĚŽKU Z AKCE BUDE POUŽITA NA VÝSTAVBU DOMOVA PRO TÝRANÉ PSY!!


IVA VOLKOVÁ: V roce 2010 absolvovala vzdělávací program Masér pro sportovní a rekondiční masáže, lymfatické a drenážní techniky, léčebná masáž lávovými kameny, dále absolvovala kurz na alternativní techniky fyzikální terapie, strečink a masáž psů. Od té doby se intenzivně věnuje rehabilitaci, fyzioterapii a psychoterapii psů, kdy její úspěšnost léčby psů alternativními technikami je velmi vysoká.