Kurz pro praktický život se psem

Místo konání: Strukov
Termín: 9.10.2016

Čas: 16:00–17:00

Jde o trochu jiný kurz než znáte ze cvičáků - zaměřujeme se na praktické cviky využitelné v běžném životě se psem. Začínáme 9.října 2016. Desetitýdenní kurz, cena 1000Kč.

- štěně mi rozkousalo boty, a když jsem mu za trest dal na zadek a tak jestě za to, že mě kouslo
- pes nechtěl přijít, tak jsem ho za trest vyškubal vodítkem
- pes mi poškrábal auto a když jsem ho vytahal za kůži na krku, a on se mi pomstil tím, že se mi vyčůral před dveře na rohožku
- pes mi na přivolání nepřijde, když u sebe nemám pamlsek

...Tohle je ale cesta k nevyrovnanému psovi, který, chudák, vůbec nechápe, proč se ten páníček někdy bezdůvodně chová jako hulvát. Proti bezdůvodnému agresivnímu chování se pak samozřejmě brání vrčením nebo kousnutím. Pes není dítě, abyste mu slovně vysvětlovali, co udělal špatně a u toho ho plácali po zadku. Pes se vám nemstí za to, že jste ho potrestali tím, že vám načůrá na rohožku.

- Což takhle najít společnou řeč, které rozumí i pes a ukázat mu, s čím si může hrát místo naší boty?
- Což takhle neuplácet psa a ukázat mu, že přiběhnout na přivolání je pro něj daleko výhodnější než si čuchat v trávě?

Pokud byste chtěli umět mluvit "psí řečí", pak se můžete přihlásit na kurz pro praktický život se psem, kde se vše můžete naučit.

Tento kurz je malinko odlišný od kurzů klasických kynologických organizací. Kromě základní poslušnosti (přivolání, povely sedni, lehni, k noze, odložení, ...), se můžete naučit, jak pejska správně vychovávat pro běžný život, například aby pejsek neskákal po lidech, nekradl jídlo ze stolu, netahal na vodítku při procházkách, atd. Dále se naučíte se svým pejskem pracovat pozitivně, jak a kdy odměňovat, a jak si s pejskem správně hrát, aby Vám vztah se psem fungoval i bez pamlsků.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST