Canisterapeutický víkend se zkouškami

Místo konání: DOG centrum
Termín: 8.10.2016 - 9.10.2016

Čas: 9:00

Kdy: 8 a 9.října od 9 do 18 hodin
Kde: DogCentrum, Rožnov pod Radhoštěm

Na plemeni vašeho psíka nezáleží. Je ale důležité, aby byl kontaktní k lidem, měl vyrovnanou a lépe klidnější povahu a byl neagresivní k ostatním psům a zvířatům.
Canisterapie je práce týmu, který tvoří člověk a pes. Není to jen o psích dovednostech, záleží na vás, jak budete v praxi canisterapii vést a jak budete společně se svým psem přistupovat ke klientům.
Přijďte se dozvědět více!

Obsah CT víkendu, aneb co vás čeká:
Teorie, praktická cvičení, tipy a rady do praxe, nácvik práce s klienty. Během víkendu možnost složení zkoušek – lektorky budou posuzovat váš tým po celý víkend.
Zaměříme se na to, zda je na CT vhodný váš pes a zjistíme jestli se na CT hodíte vy. Naučíme psíka sebeovládání a to i za rušivých vlivů. Zaměříme se na základní poslušnost, která je při práci s klienty nezbytná. Připravíme vás a vaše psy na netradiční situace, které mohou v praxi nastat. Naučíme vás promyslet, naplánovat a vést canisterapii. Připravíme vás na setkání a činnosti s různými typy klientů (věková skupina, postižení...). Dozvíte se tipy a rady, které uplatníte v praxi. Společně se zaměříme na činnosti a dovednosti, které lze s klienty dělat a vše budete mít možnost vyzkoušet na místě na figurantech.
Dozvíte se, jak je to s legislativou v ČR. Jaké dokumenty k CT potřebujete. Pozornost budeme věnovat i smlouvám a výkazům o canisterapii. Mnohé se dozvíte o bezpečnosti vaší, vašeho psa a klientů. Poradíme co dělat a jak postupovat v případě, že dojde k úrazu nebo nehodě.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST