Dog Puller workshop se Sergem Shkotem

Místo konání: ZKO 400 Stromovka
Kontakt: duchkova@rebeldog.cz
Termín: 8.10.2016

Čas: 9:00–18:00

2. DOG PULLER workshop 8. 10. 2016

Už jste začali cvičit s Pullerem nebo o tom přemýšlíte, a chcete vědět, jak na to? Pak je tato událost právě pro vás! Srdečně vás zveme na DOG PULLER workshop, na který opět přijede trénovat a přednášet Serg Shkot, který vyvinul Puller a je zakladatelem a hlavním trenérem sportu Dog Puller.
Trénink s Pullerem je hra a zábava, ale i intenzivní trénink. Trénink s Pullerem je založen na pozitivní motivaci, radosti psa i páníčka ze společné hry a práce. Hra s Pullerem psy tak baví, že při ní naučí jednoduše aportovat, pouštět či naopak držet, buduje zábavnou formou a komplexně jeho fyzickou kondici, rozvíjí chuť do práce a hlavně spolupráce s páníčkem psovodem. Pomocí Pulleru můžete psa motivovat a využít ho přípravu na další sport.

Tento workshop je určen pro lidi, kteří se chtějí naučit Puller správně používat nebo chtějí používat Puller jako základ pro všechny druhy psího sportu, nejen pro Dog Puller. Pro lidi, kteří chtějí využít naplno přednosti Pulleru pro procvičení svého psa bez rizika zranění. Workshop je určen také trenéry psích aktivit, kteří chtějí podpořit svou činnost zajímavou pomůckou, přes kterou lze zlepšit výsledky v jiných sportech. A je také určen pro prodejce Pulleru, kteří chtějí Puller správně nabídnout svým zákazníkům, zvýšit prodeje a především získat pro Puller další nadšence :-)

Pozor, počet účastníků je omezen, s přihlášením neváhejte!

Termín:
Sobota 8. 10. 2016 - 9 až 18 hodin (s přejímkou od 8:30)
Místo konání:
ZKO 400 Stromovka, Císařský ostrov, Praha 7 - Holešovice, ČR

Facebooková událost