Den otevřených dveří Dog Academy Beroun

Místo konání: Dog Academy Beroun
Termín: 1.10.2016 - 2.10.2016

Čas: 10:00

Zveme všechny příznivce kynologických sportů na Den otevřených dveří našeho nově vzniklého kynologického centra Dog Academy Beroun.

Rádi bychom Vám zde nabídli vyzkoušet si veškeré tréninkové prostory i s vybavením, podívat se do zákoutí celého areálu a zeptat se nás na jakékoliv dotazy o tom, jak a co se zde bude konat, co budeme pořádat za akce a jaké jsou možnosti pronájmu areálu a jeho využití. A to vše Vám bude k dispozici v sobotu 1.10. ZDARMA. V neděli pak bude možné pronajmout si halu za symbolickou zaváděcí cenu pro Vaše tréninky.

Chtěli bychom sem tedy pozvat jak trenéry všech kynologických sportů, tak i páníčky s pejsky, kteří by chtěli chodit k nám do kurzů bull sportů nebo agility, nebo do školičky pro štěňátka, nebo ty, kteří si rádi cvičí sami a chtěli by mít vše jen pro sebe :) Vítáme zde každého nadšeného pejskaře!

Zároveň budeme velice rádi, pokud by za námi zavítali i firmy, které by s námi chtěly v budoucnu jakkoliv spolupracovat. Budeme rádi za setkání s každým, komu se náš projekt líbí a stál by o vzájemnou podporu!
V tento den nabízíme pronájem prostor pro prodejní stánky další firemní aktivity úplně ZDARMA!

K dispozici bude pro návštevníky:
- hala s umělou trávou a agility překážkami
- venkovní bull plac s překážkami
- dráha na sprint race
- restaurace, klubovna, venkovní posezení
- nahlédnutí do ubytovacího zařízení s možností přespání (vytápěné karavany a chatky)
- sociální zařízení (sprchy pro ubytované)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST