Obrany s Mírou Tošnarem

Místo konání: PESOPARK UHŘÍNĚVES
Termín: 27.8.2016

Čas: 14:00 - 16:00

OBRANY S MÍROU TOŠNAREM

Kdy: 27. 8. 2016

Čas: 14:00-16:00

Kde: PESOPARK UHŘÍNĚVES
PRAHA 10, PŘÍJEZD Z ULICE BEČOVSKÁ, ODBOČIT „ K NÁM“

Srdečně vás zveme na dvouhodinovku obran s Mírou Tošnarem - figurantem 1 třídy, který se obranám věnuje aktivně již 20 let a asistentem Jakubem Hájkem


Čekají Vás sportovní obrany. Nácvik správného zacházení se svým psem, ovladatelnost při nácviku obran.. V žádném případě se nebude jednat o prohlubování nebo podporování agresivity psa, ale podporuje se především tzv. kořistnický pud... Nácvik obran není omezen rasou nebo velikostí psa. Majiteli obrany pomáhají v ovladatelnosti psa a k vzájemné podpoře.. bázlivý nebo nejistý pes si posílí sebevědomí..

Kapacita:

• Maximálně 10 týmů

Cena:
Cvičící tým 280,-

S sebou doporučuji:
• židličku
• kennelku, přepravku (pokud váš pes umí, v případě že bude pes v autě-parkování v areálu samozřejmostí)
• postroj na obrany případně hladký obojek
• pevné vodítko
• pamlsky

Přihlášení:
Závazné přihlášky do soukromé zprávy AliČi Kolie Kraťanda s informaci (Vaše jméno, telefon, plemeno psa, věk psa, zkušenost s obranami)
Platba na místě
Uzávěrka přihlášek je 25. 8. 2016

Psovod se psem se účastní akce na vlastní nebezpečí. Psovod zodpovídá za případné škody na majetku a újmy na zdraví jiných lidí či psů způsobené jeho psem nebo jím samým. Volné pobíhání psů během akce nebude povoleno. Majitel je zodpovědný za úklid psích exkrementů a odpadků v areálu i v přilehlých oblastech areálu.

Facebooková událost