VANDROVÁNÍ SE PSEM - verze „EASY“ II.

Místo konání: Nové Hrady
Kontakt: sarka@penzionnacelnici.cz
Termín: 8.6.2014 - 11.6.2014

Pojďte se s námi toulat nádhernou panenskou přírodou Novohradských hor. Pro Vás i Vašeho čtyřnohého kamaráda jsme připravili putování po nejkrásnějších místech Novohradska. Čekají na Vás nezapomenutelné zážitky.

Penzion Na celnici se nachází na samotě 2,5 km za městem Nové Hrady na hraničním přechodu Nové Hrady – Pyhrabruck. Díky své poloze je ideálním místem pro aktivní dovolenou se psem. Vašeho čtyřnohého kamaráda rádi ubytujeme s Vámi na pokoji a pro psy zvyklé na pobyt venku máme připraveny také kotce s boudou. K dispozici je prostorné cvičiště a v případě zájmu i zkušený výcvikář. Dále Vám poskytneme průvodce, který se Vám bude věnovat během Vašeho putování po turisticky zajímavých cílech v okolí. Můžete se seznámit také s technikami psích masáží a získat užitečné informace o Bachově květové terapii, přičemž oboje můžete rovnou i vyzkoušet. ;)

Program je sestavený tak, abyste většinu času mohli trávit v přírodě společně s Vaším psem, vedle toho jsou zde zastoupeny také aktivity bez psa, během kterých se Vám o Vašeho pejska postaráme, takže si můžete bezstarostně užívat třeba pobyt v termálních lázních. Program je tedy velice pestrý a slibuje, že se u nás opravdu nebudete nudit; navíc je vhodný pro všechny, protože není příliš fyzicky náročný.

Ubytováni budete na 2, 3 a 4- lůžkových pokojích a stravovat se můžete v naší malé hospůdce, která je přímo součástí penzionu. Zde vaříme zejména typickou českou domácí kuchyni, která je velice chutná a oblíbená, a točíme dva druhy výborného českého piva.

Termín: 8. - 11.6. 2014

PROGRAM:

Neděle:

Večer příjezd, seznámení s programem, večeře, posezení v hospůdce, přípitek.

Pondělí:

Snídaně.

Výcvik poslušnosti.

Prohlídka Skanzenu Železné opony.

Oběd.

Výlet do Terčina údolí (romantický park s několika kulturními památkami a umělým vodopádem) a na tvrz Cuknštejn.

Večeře.

Volno, posezení v hospůdce. V případě zájmu návštěva termálních lázní a saunového světa v Gmündu. Je třeba vzít si plavky. Odvoz ani vstupné není v ceně balíčku.

Úterý:

Snídaně.

Výlet po hraničních kamenech.

Oběd.

Výlet na Kraví horu.

Procházka ke Kamennému rybníku s překvapením.

Večeře.

Seminář o masážích psů, seminář o Bachově květové terapii, možnost vyzkoušení masážních technik na vlastním psu, možnost nechat si namíchat Bachovy kapky.

Středa:

Snídaně.

Výcvik poslušnosti.

Coursing.

Oběd.

Coursing.

Odjezd.

Cena: 2900 Kč/os

Cena zahrnuje: 3 x ubytování, 3 x plnou penzi, veškerou přepravu osob a psů do všech cílů zahrnutých v programu a zpět, vycvikáře, pronájem cvičiště, průvodce, program se psy, účast na seminářích, zapůjčení dogtrekového vybavení po celou dobu pobytu, zapůjčení interaktivních her.

Zájemci obdrží přihlášku, kterou je potřeba vyplnit a zaslat zpět na náš email - sarka@penzionnacelnici.cz

Zálohu ve výši 500 Kč/osoba je třeba zaslat co nejdříve na č. účtu: 237774602/0300. Místo je rezervováno až po připsání zálohy na účet.

Do zprávy pro příjemce prosím napište Vandrování EASY a Vaše jméno a příjmení. Zbytek částky se hradí na místě při příjezdu. Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce pořadatelem.