TELLINGTON TTOUCH VÍKENDOVÝ WORKSHOP S LISOU LEICHT

Místo konání: Výcvikové a vzdělávací středisko Koira, Antošovická 376/90, Ostrava Koblov
Kontakt: info@koira.cz
Termín: 28.11.2016 - 29.11.2016

Čas: 9:00-17:00

Přihláška: zde (vyplněním níže uvedeného formuláře)

Vaše příhláška bude považována za závaznou teprve v okamžiku zaplacení. Platba je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka), při nesehnání náhradníka není vratná. Seminář je dvoudenní bez ohledu na přesnost zahájení, tedy pokud si na něj nerezervujete celý den, nebude vám vrácena ani poměrná částka!
Zasláním přihlášky a zaplacením poplatku souhlasíte s výše uvedeným.

Cena: 3700,-

Částku zašlete na číslo účtu: 86-6903010207/0100
Do poznámky napište: TTouch a svůj telefon


TTouch je jemná a efektivní technika práce s tělem, která pomocí masáží, bandáží, jemných, vědomých doteků a cvičení napomáhá najít harmonii psům, koním, dalším zvířatům a také lidem. Byla založena Lindou Tellington Jones na základě jejich znalostí bioenenergetiky a práce s tělem. Tato světově uznávaná technika je velice přínosná pro zvířata trpící uzkostí, strachem, agresivitou, kompulzivním chováním a dalšími poruchami chování. Pomáhá najít rovnováhu mezi tělem a psychikou.
Vede k uvolnění napětí, harmonii a celkové pohodě. Zcela revolučním způsobem přistupuje k terapii zvířat a dosahuje výsledků i tam, kde jiné techniky selhávají.


Wokshop je praktický a je nutné se jej účastnit se psem.

Lisa Leicht je uznávanou certifikovanou TTouch terapeutkou a také učitelkou TTouch výcviku ze Švýcarska. TTouch praktikuje od roku 1996. Sdílí se svými žáky a klienty nejen obrovské teoretické
a praktické znalosti, ale také, díky mnohaleté meditační praxi, úroveň vědomí, která je pro tuto práci potřebná.