Kurz speciál - PSÍ HLAVOLAMY

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 23.4.2016

Čas: 16:00 - 19:00

Hry a hlavolamy jsou (vždy by měly být) pro psy zábavou a mají spoustu vedlejších pozitivních účinků. Zlepšují a posilují vzájemný vztah mezi psovodem a psem, mají kladný vliv na pohybovou motoriku psů, pes se učí koncentraci a vytrvalosti při práci v klidném i rušném prostředí, řešení úkolů ho přiměje přemýšlet. Řešení halvolamy působí velmi pozitivně na příliš chtivé a "hyperaktivní" psy, kteří se učí sebekontrole a ovládat svoje emoce. Stejně dobrý vliv mají na bázlivé, lekavé a nedůvěřivé psy, kteří si postupně začnou víc věřit, stávají se sebevědomějšími a odvážnějšími. Starší psy udržují v dobré psychické a fyzické kondici. Hlavolamy zkrátka přispívají k celkové vyrovnanosti, relaxaci a spokojenosti psa. A také pomáhají při odstraňování mnohých problémů u psů.

Kurz Psí hlavolamy je vhodný pro všechny psy - malé, velké, mladé, staré, klidné, "neposedné", vychované, "nevycválané" puberťáky i psy s handicapem. Přijít můžete s kterýmkoliv psem bez ohledu na plemeno, velikost a vycvičenost. Každému psovi "ušijeme hlavolam na míru". A co vás tedy čeká? Trochu čuchání, trochu hledání, trochu přemýšlení, zařadíme i trochu pohybových dovedností a aktivit. Budete-li chtít a mít vlastní představu či požadavek, můžete si sami říct a zvolit, co chcete dělat, vyzkoušet a naučit svého psa.

Co musí pes umět předem? VŮBEC NIC, není nutné mít žádné speciální znalosti ani dovednosti (týká se psa i páníčka).

PŘIHLÁŠKY: v případě zájmu se hlaste písemně prostřednictvím facebooku Psí školy Bobík, události nebo na e-mail iveso@seznam.cz.

Možno i tel. na číslo 607922506.
CENA: 300 kč za psa je splatných na místě v den konání nebo možno zaslat předem na účet č. 0381352033/0800.

Facebooková událost