Agility tábor NAPLNO

Místo konání: Helenín
Kontakt: v.otypkova@seznam.cz
Termín: 21.8.2016

Čas: 17:00

Termín konání: 21. – 27. srpna 2016
Místo konání: KK Jihlava

Budeme mít k dispozici celý oplocený areál, včetně společenské místnosti, plně vybavenou kuchyňku, prostorné plochy na cvičení i venčení, hned vedle je řeka, kde se psiska můžou chladit, všude kolem lesy :-)

Ubytování: ve 2-3 lůžkových pokojích (povlečení za příplatek)
Stravování: polopenze (obědy), snídaně ve vlastní režii, večeře formou grilování. K dispozici je plně vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlnka, toustovač,..
Instruktor: Veronika Otýpková (oficiální instruktor Klubu Agility ČR, člen reprezentace IMCA 2010, 2011, 2012, účastník campu u Silvie Trkman 2011, 2012, 2013)

PROGRAM:
Neděle od 17 hod příjezd, ubytování, seznamovací večer
Pondělí, úterý, středa a pátek: 2 x denně trénink po skupinkách max 5 psů. Trénink zaměřen hlavě na správný/včasný a pro psa pochopitelný "handling", těsné točení, samostatné zónovky (sbíhané i zastavované zóny) a slalom (nácvik pomocí uličky), motivace a zrychlení psa, kondiční trénink pro psovody,... Tábor je vhodný i pro úplné začátečníky.
Čtvrtek - dogfrisbee: dopoledne házení bez psů, odpoledne trénink se psy dle jejich aktuální kondice + Kanjam turnaj
Pondělí - Pátek večer: Triky, které psovi pomáhají k lepší fyzické kondici a koordinaci (inspirováno Silvií Trkman - např. balancování na dvou různých nohách, stojka, jízda na skatebordu, uklízení hraček a pod)
Sobota - táborové závody pro všechny, odpoledne úklid a odjezd domů
V případě nepřízni počasí rozebírání videí, sledování DVD od Silvie Trkman (i s překladem), trénink sebekontroly psa,...

Cena za tábor: 3 900 Kč (druhý pes ve výcviku + 1000,- Kč nebo 100 Kč/trénink)
Cena zahrnuje výcvik agility, ubytování na pokoji, 6 x oběd

Facebooková událost