Přednáška o Bull azylu Čáslav

Místo konání: Litvínov
Kontakt: kampan.na.pomoc.psum@seznam.cz
Termín: 01.03.2016

Čas: 16:00
Dne 30.01.2016 jsme navštívili Bull azyl v Čáslavi, aby jsme jim předali dárečky a šeky.. videoreportáž zde: https://www.facebook.com/emostecko/videos/894017244029170/.
Bull azyl přijal naše pozvání a tak nás napadlo, že hlavně ti, co vlastní bull plemeno by se rádi dozvěděli, jak to v bull azylu vypadá a nebo jak to tam chodí. Budeme vyprávět, jak jsme si to tam užili, jak se nám tam líbilo a vlastně o celé naší kampani na pomoc Bull azylu Čáslav.. :)
Také náš přijedou navštívit naši speciální hosté a to jsou Claire a Richard Kaudlovi, kteří jsou zakladatelem bull azylu Čáslav. Přivedou s sebou také pejska jménem Lucky, pro kterého jsme dělali sbírku, jelikož trpí svalofou dystrofií. Claire a Richard vám poví všechno co ví i neví o bull azylu Čáslav a o pejscích. Vstupné nebude žádné, ale budou připraveny kasičky, kam můžete dávat své drobné a vše co se vybere bude na Luckyho léčbu.. :)
Děkujeme všem co příjdou a snad se vám tato akce bude líbit... :)
DĚKUJEME ZA CELÝ TÝM KAMPANĚ NA POMOC PSŮM.. :)
 
Prosím sdílejte tuto událost + zvěte přátelé, ať se nás na této akci sejde co nejvíce lidí. Je to přednáška o Bull azylu, ale i o naší organizaci. Jelikož naše pozvání přijali zakladatelé bull azylu a přijedou se za námi až z Časlavi společně i s nemocným Luckym podívat a popovídat nám něco, bylo by fajn, aby jsme jim ukázali, že i u nás jsou lidé, kteří je velmi podporují a né že sem přijedou uplně zbytečně. Bude k dispozici i občerstvení a přípitek. Vstup je zdarma, ale bude k dispozici kasička, kam můžete dávat dobrovolný příspěvek pro bull azyl nebo na Luckyho léčbu a nebo také můžete přinést materiální věci, které bull azyl velmi potřebuje... VŠEM MOC DĚKUJEME!!!