Besedoseminář s Františkem Šustou

Místo konání: DOG centrum
Kontakt: kara69@seznam.cz
Termín: 21.2.2016

Čas: 9:00

Kdy: 21.2.2016 od 9 do 14 hodin

Kde: DOG centrum Rožnov pod Radhoštěm, Tvarůžkova 2492

Stres je za mnohým neúspěchem v naší práci se psem a potýkáme se s ním poměrně často – ve psích sportech, na závodech a soutěžích, na výstavách, při canisterapii….

I v běžném životě čekají na Vašeho psíka stresující situace v podobě návštěvy veterináře, cestování vlakem či autobusem, nastupování do auta, neznámé povrchy, potkávání jiných psů při vycházkách…

Jak v těchto situacích pracovat se psem? Jak se naučit zvládat stres co nejlépe a být svému psu co největší oporou ve stresových situacích? Jak Vašeho psa odnaučit nežádoucí chování ve stresových situacích?

Pokud Vás toto téma zajímá, zveme Vás na Besedoseminář s Františkem Šustou.

Besedoseminář proběhne v hale s umělým povrchem. Hala je částečně vytápěná, ale raději se přioblečte (v závislosti na počasí). V hale je k dispozici WC, tekoucí voda, je zde možno uvařit si čaj nebo kávu - pro účastníky zdarma.

Přihlášení emailem na kara69@seznam.cz, do názvu emailu uveďte Besedoseminář, do obsahu emailu Vaše jméno a příjmení + telefonní číslo. Dále uveďte dotaz, či problém, který by jste chtěli v souvislosti s vypsaným tématem řešit.

Ceník: 600,-Kč/osoba

Maximální počet účastníků: 30

PROPOZICE + PŘIHLÁŠENÍ

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST