Pes v pohybu

Místo konání: Praha-Kolovraty
Kontakt: sarka@krasnacarodejka.cz
Odkaz: www.krasnacarodejka.cz
Termín: 25.03.2016 - 26.03.2016

Čas: 9:30

Seminář, kde se budeme věnovat všemu, co souvisí se zdravým pohybem psů. Začneme u štěňat a budován základu pro zdravý vývoj kosterního a svalového systému. Vyzkoušíme si na vlastní tělo, jak se pes v určitých situacích cítí. Naučíme se bezpečný způsob svalového uvolnění, efektivní přípravu psa před a zklidnění po aktivitě. Zaměříme se na nejrůznější sporty, jak zlepšit výkon našeho psa, podíváme se na možná rizika a ukážeme si způsob jak bezpečně posílit hluboké svaly, které jsou pro sportovní výkon zásadní, ale i jak bezpečně uvolnit tělo, což je pro vysoký výkon stejně důležité.

Na své si přijdou i majitelé psů, kteří jsou např. po operaci křížových vazů, luxace pately, či jiném kosterně pohybovém zákroku. 
Stejně tak majitelé psů, kteří mají nejrůznější pohybové obtíže spojené např. spondylo artrózou, dysplazií atd. se dozví jak ulevit svému psovi od bolesti a významně mu zlepšit životní pohodu.

Udržování svalové rovnováhy a integrity může významným způsobem snížit bolest a navíc, může pomoci s druhotnými dopady způsobenými přílišným stresem (ať již fyzickým, nebo psychickým). 
Stejně jako člověk i každý pes je jedinečný a má své individuální potřeby. Naučíme-li se a pochopíme-li základy fungování organizmu psa, pak jsme na půl cesty k tomu, aby náš pes měl pohodový život bez bolesti a to bez ohledu, zda je aktivní a sportuje, nebo spíše dává přednost odpočinku na gauči.

Více informací k semináři nalezente na
http://www.krasnacarodejka.cz/pes-v-pohybu.html


Registrujte se nyní na: sarka@krasnacarodejka.cz, nebo na telefonu 777 012 906