Letní výcvikový tábor obedience a dogdancingu

Místo konání: Stará Paka
Kontakt: katyvein@seznam.cz , 721 145 068
Termín: 18.7.2016 - 23.7.2016

Čas: 14:00

Program :

  • pondělí 18.července - příjezd po 14 hodině - ubytování, odpoledne proběhne informační schůzka, rozřazení do skupin
  • úterý- sobota - bude probíhat dvoufázový trénink, vždy dopoledne a odpoledne
  • sobota 23.července - dopoledne trénink, odpoledne táborové závody, odjezd ve večerních hodinách

Náplň tábora :
Obedience : Individuálně se budeme věnovat každému týmu. Zaměříme se na jednotlivé cviky, výklad pravidel, odstranění zlozvyků, zkoušky nanečisto atd.

Instruktor: Radka Spudilová
Věnuji se tréninku psů pomocí pozitivního posilování (výcvik založený na odměňování žádoucího chování), ráda používám systém zvaný shaping (tvarování chování). Mým oblíbeným sportem je obedience, prvních závodů jsem se se svojí kříženkou Mordou zúčastnila v roce 2009. Největším závodním úspěchem bylo asi první místo v OB1 na MČR 2011. Jorkšírka Bačkora závodí v OB1, Morda má splněnou zkoušku OB2, ale ze zdravotních důvodů bohužel aktuálně nesoutěží.

Dogdancing: příprava na zkoušky prvního stupně, výklad pravidel, videoprojekce, individuální trénink


Instruktor: Kateřina Veinlichová
Katka závodí v dogdancingu od roku 2005, kdy začínala se svojí kříženkou Britou. Společně se jim podařilo získat titul MČR, vícemistra, druhéhovícemistra atd. Společně také reprezentovaly ČR na několika mezinárodních závodech v zahraničí. Brituška je mezinárodní vítězka Maďarska, Rakouska, Německa atd. Nyní si užívá zaslouženého důchodu a její nástupkyní se stala australská kelpie Angie, která dělá paničce samou radost. Vyhrála mezinárodní závody v Německu (Klasse 2). Předváděla dogdancing v USA v roce 2014. Reprezentovala ČR na Crufts 2015.

Informace :
Trénovat se psem se bude 2x denně, účastníci budou rozděleni na skupinky dle pokročilosti a zkušeností. Na konci pobytu Vás čeká malé překvapení :-))
Možná kombinace obedience+dd nebo pouze obedience nebo dogdancing.

Ubytování : Ve vlastních stanech v areálu cvičáku, zdarma. V klubovně jsou k dispozici toalety a sprcha s teplou i studenou vodou.
Pro účastníky, kteří upřednostňují bydlení pod střechou možnost domluvit ubytování v okolních penzionech či hotelích. Tato forma ubytování není zahrnuta v ceně tábora, každý účastník si ji platí sám.

Stravování :Vlastní, pořadatel nezajišťuje. Pro zájemce budou domluvené obědy v blízké restauraci za příznivé ceny, možnost objednání výborné pizzy atd .V klubovně k dispozici vybavená kuchyňka (lednice, rychlovarná konev atd.)

Cena tábora : 2500 kč / tým (psovod + pes)
1000 kč druhý cvičící pes
800 kč necvičící doprovod ( člověk)
zdarma - necvičící pes

cena nezahrnuje stravování !
Cena zahrnuje: pronájem areálu, elektřinu, trenéry

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST