Letní výcvikový tábor agility+ dogdancing Pardubice

Místo konání: Zko Pardubice- Nemošice
Kontakt: katyvein@seznam.cz
Termín: 9.7.2016 - 15.7.2016

Čas: 16:00

sobota 9. července - příjezd po 16 hodině - ubytování, večer proběhne informační schůzka
pondělí - pátek - bude probíhat dvoufázový trénink, vždy dopoledne a odpoledne
pátek 15.července - dopoledne trénink, odpoledne táborové závody, odjezd ve večerních hodinách

  • Agility : Individuálně se budeme věnovat každému týmu. Zaměříme se na zvládání a trénink jednotlivých překážek, sekvencí i celé dráhy. Budeme se snažit nalézt optimální styl vedení na parkuru, zvládání zón a rozlišování jednotlivých překážek.


Instruktor: Barbora Mandíková
Bára se agility věnuje již několik let, závodně od roku 2007.
Od roku 2008 se zabývá i trenérstvím agility. Nyní je instruktor v klubu Jumpingdogs Lednice.
V současné době běhá border kolií Dennym, jež se pyšní titulem A3CH . Spolu reprezentovali ČR pro rok 2011 na EO a IMCA pro rok 2013 na IMCA. V roce 2012 se Báře a Dennymu podařilo získat titul vicemistr družstev LA na MČR. A v roce 2013 získali také titul vicemistr družstev, tentokrát na IMCA.
Bára má také novou naději, border kolii Wookiho, který závodí v elitní kategorii LA3.

  • Dogdancing: příprava na zkoušky prvního stupně, výklad pravidel, videoprojekce, individuální trénink, příprava na závody.


Instruktor: Kateřina Veinlichová
Katka závodí v dogdancingu od roku 2005, kdy začínala se svojí kříženkou Britou. Společně se jim podařilo získat titul MČR, vícemistra, druhéhovícemistra atd. Společně také reprezentovaly ČR na několika mezinárodních závodech v zahraničí. Brituška je mezinárodní vítězka Maďarska, Rakouska, Německa atd. Nyní si užívá zaslouženého důchodu a její nástupkyní se stala australská kelpie Angie, která dělá paničce samou radost. A kromě toho, že jste ji mohli vidět coby televizní star, tak vyhrála mezinárodní závody v Německu(Klasse 2). Mistrovství Německa 3.místo v Klasse 2. Splněny podmínky pro přestup do Klasse 3. Ukázky dogdancingu v USA a reprezentace ČR na Crufts 2015.

Informace :
Trénovat se psem se bude 2x denně, účastníci budou rozděleni na skupinky dle pokročilosti a zkušeností. Na konci pobytu Vás čeká malé překvapení :-))
Možná kombinace agility+dd nebo pouze agility nebo dogdancing.

  • Ubytování : Ve vlastních stanech v areálu cvičáku, zdarma. V klubovně jsou k dispozici toalety a sprcha s teplou i studenou vodou.

Pro účastníky, kteří upřednostňují bydlení pod střechou možnost domluvit ubytování v okolních penzionech či hotelích. Tato forma ubytování není zahrnuta v ceně tábora, každý účastník si ji platí sám.

  • Stravování : Vlastní, pořadatel nezajišťuje. Pro zájemce budou domluvené obědy v blízké restauraci za příznivé ceny, možnost objednání pizzy atd .V klubovně k dispozici vybavená kuchyňka (lednice, rychlovarná konev atd.)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST - PROPOZICE