SEBEKONTROLNĚ TESTOVACÍ SPECIÁL

Místo konání: Choustníkovo Hradiště
Termín: 1.11.2015

Čas: 9:30 - 17:30

Sebekontrola je dovednost, bez které se neobejde žádný pes (gaučák ani psí sportovec). V životě nelze podléhat vášním, nepřemýšlet a vrhat se do všeho po hlavě, brát si klidně i násilím vše, po čem zatoužíme. Hodit práci (úkol) za hlavu a jít si za momentální touhou. A to platí i pro našeho psa. Ovládat emoce je možné se naučit. Krok za krokem od jednoduchých úkolů až k mistrovství, budeme učit psy pravidla slušného chování při jídle, při hře, při vycházkách na vodítku, při přivolání, zkrátka v každodenním životě. Budeme učit naše psy zvládat svůj úkol (cvik) i za těžkých podmínek a nenechat se svést „z cesty“.

Pojďme si tedy hrát, otestovat, kolik už toho zvládnete a učit se, učit se, učit se pokořit i ty nejtěžší výzvy, neboť nic není nemožné.
Náplň:

  • v čem spočívá sebekontrola aneb obecná pravidla (srozumitelně, důsledně, krok za krokem, rozhodnutí psa nade vše; co pes chce = odměna)
  • sebekontrolní hry pro odolávání jídlu a dobrotám, hračkám..., pro výborné přivolání, pro každodenní vycházky na vodítku, pro trénink i hry se psy
  • v teorii sebekontrola v každodenním životě a jak se stalo, že se pes naučil zlobit (probírat a řešit budeme vaše konkrétní potíže)
  • testování schopnosti splnit zadaný úkol i za přítomnosti lákadel 

Akce je určena jak pro naprosté začátečníky - nejsou třeba žádné speciální dovednosti.

I pro mírně pokročilé - tým již zvládá několik jednoduchých cviků (např. sedni, lehni, chůzi u nohy, aport, překonávání překážek, obíhání...), kteří si chtějí ověřit a zlepšit dovednosti svého psa při cvičení v blízkosti lákadel všeho druhu.
Trénink bude probíhat individuálně dle přání účastníků. Přesná náplň dne (v teorii i v praxi) se bude odvíjet od přání účastníků! Každý tým se tedy může zaměřit na konkrétní dovednosti či výzvu. Druh dovedností a cviků proto není rozhodující. Vhodné i jako trénink závodního prostředí a odměňování odměnami z okolí (kreativní odměňování).

Cena 600,-- pro cvičící tým
(max. 6 cvičících týmů)

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST