Falcův memoriál - 4.ročník

Místo konání: Kovalovice
Kontakt: baf@psiskolicka.cz
Termín: 1.11.2015

Čas: 9:00

Tradičně první neděli v listopadu, tj. 1. listopadu 2015, uspořádáme v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentokrát již 4. ročník.

Dopoledne proběhne Závod v poslušnosti podle ZOP. Je určen pro všechny, kdo by si ještě na opravdové zkoušky netroufli, ale i ty, kdo je už složili (nesmí mít složenu vyšší zkoušku). Posuzovat se bude přesně podle řádu Kynologické jednoty Brno, proběhnou i skupinové cviky, přenášení a nepříjemný terén.

Odpoledne bude Závod pro šikovné pejsky. Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Tento závod bude rozdělen na začátečníky (chodí do školičky první rok) a pokročilé (ostatní). Všichni budou plnit stejné úkoly a cviky, ale hodnotit se bude každá kategorie zvlášť

Vyhlásíme také nejsympatičtějšího účastníka, budou i ukázky činností se psy. Součástí Falcova memoriálu je i fotografická soutěž, kterou vyhodnotíme na facebooku po skončení závodů, tak nezapomeňte foťák.

Místo tomboly budeme tentokrát sbírat potřeby a krmivo pro pejsky v útulcích a dočasných péčích.

Stejně jako loni bude závod otevřený, to znamená, že zbudou-li místa, mohou se přihlásit i pejsci, kteří do naší školičky nechodí. Chtěla bych, aby to bylo veselé a mimořádné ukončení školního roku (něco jako školní akademie :-)), takže předpokládám, že se přihlásíte ve velkém počtu a rodinní příslušníci přijdou dělat obecenstvo.

V prvním termínu (do 20.10.2015) se budou hlásit žáci naší školičky včetně těch z Jihlavy a Soběšic. Za žáka školičky považuji pejska, který je zapsán do nějaké třídy a byl v září a říjnu letošního roku alespoň 3x na hodině. Počet míst je omezen, tak neotálejte. Hlaste se nejlépe na mail baf@psiskolicka.cz, v pozvánce je napsáno, jak uhradit startovné.

Od 21.10.2015 otevřeme startovní listinu i pro týmy, které do naší školičky nechodí. Upozorňuji, že Závod pro šikovné pejsky je určen pouze pro psy, kteří nemají složenu žádnou zkoušku! Na Závod v poslušnosti podle ZOP se mohou přihlásit pouze psi, kteří nemají složenu vyšší zkoušku než ZOP, ZZO a BH.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST