Socializačně výcviková procházka večerní Roudnicí

Místo konání: Roudnice nad Labem
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 6.11.2015

Čas: 18:00

Psí škola Bobík vás srdečně zve na další socializační a výcvikovou procházku. V rámci vycházky se zaměříme na ovladatelnost mezi psy, cviky socializační poslušnosti a hry, kterými lze psovi procházky zpestřit i ve městě. Společné aktivity při vycházkách, mimo jiné, zlepšují a posilují kontakt mezi psovodem a psem. Akce je vhodná (nejen) pro psy, kteří mají problém s ovladatelností a pozorností v přítomnosti jiných psů. Vítáni jsou úplní začátečníci i ti, kteří mají své psy již zvládnuté. Zúčastnit se můžete se psem kteréhokoliv plemene bez ohledu na velikost, původ a vycvičenost, minimální věk je 5 měsíců.

Poplatek 100 kč za psa a je splatný na místě v den konání, možno zaslat i na účet (číslo sdělím). Pokud se přihlášený psovod odhlásí 4 a méně dnů před konáním akce, je povinen uhradit účastnický poplatek v plné výši na účet (číslo sdělím) nebo za sebe může poslat náhradníka. Omezená kapacita účastníků.
Psovod se psem se účastní akce na vlastní nebezpečí. Psovod zodpovídá za případné škody na majetku a újmy na zdraví jiných lidí či psů způsobené jeho psem nebo jím samým.
V případě zájmu se prosím hlaste písemně prostřednictvím události na facebooku, soukromou zprávou nebo e-mailem na iveso@seznam.cz.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST