Tellington TTouch víkendový workshop s Lisou Leicht

Místo konání: PSÍ ŠKOLA HOTEL KOIRA
Termín: 28.11.2015 - 29.11.2015

Čas: 9:00

TTouch je jemná a efektivní technika práce s tělem, která pomocí masáží, bandáží, jemných, vědomých doteků a cvičení napomáhá najít harmonii psům, koním, dalším zvířatům a také lidem. Byla založena Lindou Tellington Jones na základě jejich znalostí bioenenergetiky a práce s tělem. Tato světově uznávaná technika je velice přínosná pro zvířata trpící uzkostí, strachem, agresivitou, kompulzivním chováním a dalšími poruchami chování. Pomáhá najít rovnováhu mezi tělem a psychikou. Vede k uvolnění napětí, harmonii a celkové pohodě. Zcela revolučním způsobem přistupuje k terapii zvířat a doshuje výsledků i tam, kde jiné techniky selhávají.

Dvoudenní workshop je zaměřen na psy a jejich majitele. Nabídne vám ochutnávku jednotlivých terapeutických doteků, seznámíme se s teoretickými základy této práce a vyzkoušíme si bandáže, chůzi přes překážky a labyrint.

Wokshop je praktický a je nutné se jej účastnit se psem.

Lisa Leicht je uznávanou certifikovanou TTouch terapeutkou a také učitelkou TTouch výcviku ze Švýcarska. TTouch praktikuje od roku 1996. Sdílí se svými žáky a klienty nejen obrovské teoretické a praktické znalosti, ale také, díky mnohaleté meditační praxi, úroveň vědomí, která je pro tuto práci potřebná.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST