Trénink záchranných psů - práce ve tmě, plochy

Místo konání: Velenice
Kontakt: iveso@seznam.cz
Termín: 11.10.2015

Čas: 9:00

Psí škola Bobík vás srdečně zve na trénink záchranných psů pod vedením Ivety Soukupové, který bude zaměřený na práci ve tmě, vyhledání a označení osob v jeskyních a na ploše.

Trénink je určen pro úplné začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé, psy všech ras, velikostí a věkových kategorií (od 3 měsíců). Není třeba být v záchranářské ani jiné organizaci. Začátečníci se seznámí s tím, co vše záchranařina obnáší a zjistí, zda jejich pes má předpoklady pro tuto činnost. S mírně a více pokročilými navážeme na předchozí výcvik, můžeme se zaměřit na nácvik určitého prvku obtížnosti nebo na řešení konkrétního problému, pokud nějaký mají. Individuální přístup, přizpůsobení požadavků a výcvikových postupů fyzickým možnostem, věku, povaze a potřebám jednotlivých psů je samozřejmostí.

Háravé feny se mohou zúčastnit bez omezení. Psovod se účastní na vlastní nebezpečí. Psovod zodpovídá za škody způsobené psem na majetku a osobách.

Účastnický poplatek 300 kč za psa je splatný na místě v den konání. Odhlásí-li se psovod čtyři a méně dnů před konáním akce, je povinen uhradit platbu v plné výši na účet (číslo sdělím) nebo za sebe může poslat náhradníka.
V případě zájmu o trénink se prosím hlaste písemně sem na událost, soukromou zprávou nebo e-mailem na iveso@seznam.cz.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST