Workshop: Přirodní zdravotní péče a první pomoc pro psy

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz, 777077509
Termín: 11.10.2015

Čas: 10:00 - 18:00

Na tomto workshopu se dozvíte mnoho o celostní, tzv. holistické zdravotní péči o psy. Například to, jaké existují silné přírodní a bezpečné protizánětlivé bylinky a masti, přírodní antibiotika bez vedlejších nežádoucích účinků, jak ošetřit efektivně řezné rány, odřeniny, kousné a všechny hluboké rány a jak úspěšně hojit rány hnisající.

Víte, že existuje mnoho bylinek, které staví krvácení? Podíváme se na to, které to jsou a jak je používat.

Naučíte se vyrobit si přírodní repelent proti blechám, komárům I klíšťatům, ozdravné bylinné koupele pro pejsky s citlivou kůží či s exémy, dokonce i zubní pasty a přípravky proti zápachu z tlamy, nebo čaj pro vyrovnání hormonálních hladin u fenek.
Jak psa co nejlépe ochránit před nežádoucími účinky očkování, chemické antiparazitní péče, silných konvenčních léčiv jako jsou antibiotika, nesteroidní protizánětlivé léky a kortikoidy?

Detoxikční kůry a imunizační protokoly jsou jednoduché!

Jak na průjmy, otravu, šok, stress, úzkosti, chronické zažívací potíže, hmyzí bodnutí, hadí uštknutí, jak vypadá a funguje čistě přírodní výživa pohybového aparátu a nebo jak vyrobit bylinné oční kapky.

Ukážeme si i několik způsobů jak odčervit psa přírodní cestou.

Každý účastník obdrží i seznam, z čeho by se měla skládat přírodní domácí psí lékárnička.

Část workshopu strávíme uvnitř v přednáškové místnosti část venku v lese a na louce, kde nasbíráme bylinky, ze kterých budeme tvořit čaje a výluhy. Takže psy můžete vzít sebou, pokud dokáží být v přednáškovém prostoru v klidu a nejsou agresivní.

Místo konání : Jenštejn (Praha) http://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde http://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce
Cena 1200 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na workshop přírodní zdravotní péče
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a workshop bylinky
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST