Seminář- výživa psů se zdravotními problémy

Místo konání: Jenštejn
Kontakt: simonadsara@seznam.cz, 777077509
Termín: 10.10.2015

Čas: 15:00 - 19:00

Sobota 10.10. 2015 od 15 . do 19. hodin
Jenštejn
na webu najdete akci zde http://dogsports.webnode.cz/workshop-bylinky-pro-psy/

Výživa může být tím nejlepším lékem, ale i tím nejhorším jedem. To, jak krmíme naše psy během jejich života se odráží přímo na jejich zdraví, výživa způsobuje mnoho vážných a chronických zdravotních problémů a nemocí, ale můžeme její pomocí i mnoho problémů odstranit a uzdravit.

Psi, trpící nemocemi a různými zdravotními neduhy potřebují specielně formulovanou výživu, uzpůsobenou pro jejich konkrétní problém a z pohledu holistického, celostního přístupu takto jeho původ odstraňovat.

Podíváme se na to, které nejčastější nemoci jsou způsobeny nesprávnou výživou, a jak se vším souvisí imunitní systém. Překvapivě mnoho chronických stavů a nemocí má společné jmenovatele. Jaké?

Je samozřejmé, že nelze krmit psa, trpícího selháváním ledvin stejně jako psa s cirhozou jater, chronickými zažívacími potížemi nebo rakovinou. Pes s artritidou potřebuje svou specifickou výživu, odlišnou od té, kterou vyžaduje pes po operaci trávicího ústrojí.

Přestože dnes stále více majitelů psů a koček po celém světe krmí přirozenou stravou nebo na ni postupně či částečně přecházejí, setkávají se odborníci na přirozenou výživu s mnoha chybami a to především právě při krmení nemocných zvířat.

O tom všem a o tom, jak některé zdravotní problémy formou výživy řešit, jak podpořit svého psa během léčby, v rekonvalescenci, apod. si řekneme na tomto semináři.

Místo konání : Jenštejn (Praha) http://dogsports.webnode.cz/kudy-k-nam-/

Workshopem vás provede Kateřina Palečková více o Kateřině se dozvíte zde http://www.huskymusher.blogspot.cz/
workshop bude probíhat v Českém jazyce

Cena 750 Kč
Přihlášky posílejte na email : simonadsara@seznam.cz, do přihlášky je potřeba napsat vaše jméno, tel. kontakt a informaci o tom, že se hlásíte na seminář péče o psího seniora
Spolu s přihláškou prosím pošlete poplatek na č.u.1265811014/3030, do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a seminář výživa nemocných psů
Pro další informace volejte 777077509 a nebo pište na uvedený email

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST