Víkend psích triků

Místo konání: Hovězí (okres Vsetín)
Kontakt: 737 908 424
Termín: 25.9.2015 - 27.9.2015

Čas: 18:00

Zveme všechny pejskaře a milovníky psů na víkend psích triků, který se uskuteční 25.-27.9 ve vesničce Hovězí 8 km od Vsetína.

Intruktorka: Kateřina Veinlichová

Věnovat se budeme psímu sportu zvaném dogdancing. Psí miláčci se naučí spolupracovat se svým pánem ( a naopak ;) ) Instruktorka Káťa se s námi bude věnovat nácviku jednotlivých cviků a seznámí nás s pravidly dogdancingu :-) Kromě cvičení psích triků vyrazíme s pejsky na společný výlet a na konci víkendu budou uspořádány závody :-) Těšíme se na všechny!!! :-)

Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/15E7ihpFfVupXBwGGsUnyWT1WNaVs-spkndvIQMz2fjY/viewform?c=0&w=1
Zahájení: Příjezd v pátek v odpoledních hodinách. Večer proběhne krátká informační schůzka ohledně seznámení účastníků s náplní a průběhem víkendu. Výcvik začíná v sobotu ráno.

Ukončení: Neděle 27.9. , zakončení závody, odjezd odpoledne.

Program: Účastníci budou rozděleni do 2 skupin podle pokročilosti. Trénovat se bude 2x denně- vždy dopoledne a odpoledne. Kromě tréninku psích triků se můžete těšit na společný výlet s pejsky, večer opékání špekáčků a na závěr proběhnou mini závody- a to ještě zdaleka není vše :-)

Výcvik dogdancingu – trénink jednotlivých triků, příprava na závody a zkoušky, možnost kompletní pomoci s choreografií a konzultace ohledně sestav, zlepšování technické stránky již naučených cviků, práce s rekvizitami. Výklad pravidel, seznámení se zkouškami a zkušebním řádem.

Instruktorka: Kateřina Veinlichová – Vicemistr ČR, 3. místo na MČR, Juniorský Mistr ČR, vítěz Německa a Rakouska ve veteránech na mezinárodních závodech, ukázky dogdancingu v New Yorku, účast na nejprestižnější soutěži Crufts v Anglii…

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST