Štěňátka z Dolan čekají na svou druhou šanci

Publikováno: 18.8.2015
Autor: PesWeb
Foto: Jindřiška Klichová

Start do života nebyl pro štěňátka z Dolan procházkou růžovým sadem, žádná maminka, žádná teplá vyhřátá měkoučká dečka, žádné laskavé ruce, žádná láska, jen příkop u cesty, kde byla ponechána svému osudu.

Stalo se to jednoho červnového dne, našel je člověk, kterému nebyla lhostejná a tak je zanesl na služebnu Městské policie v Jaroměři. Ještě tentýž den večer se štěňátka choulila u své nové adoptivní psí mámy. Dlouholetá chovatelka flat coated retrieverů paní Jindřiška Klichová se svou fenkou Betty, která právě odkojila svá štěňata, se jich ujaly.

Štěňátka z Dolan

Po dvou dnech bohužel dvě zesláblé fenečky svůj boj o život vzdaly. Zůstalo 6 černých bojovníků, 3 fenečky a 3 pejsci. Po nepříliš snadných prvních týdnech, kdy jedno ze štěňátek muselo být léčeno antibiotiky, ztuhla jim bříška a měli křeče, průjem, nastal klid a štěňátka začala pěkně přibývat na váze. Začalo období her, vrčení, štěkání a bedýnka pro štěňátka jim byla malá.

Štěňátka z Dolan

Po zakončení prvního měsíce života již bylo jasné, že to nejhorší mají štěňátka za sebou, jejich ztížený start zkomplikoval i jejich první týdny, ale díky výborné péči jak paní Jindřišky, tak fenečky Betty nakročila černá šestice do dalšího měsíce tou správnou tlapkou a začala si užívat psího života.
Nyní již čekají na své nové páníčky, jeden chlapeček je zamluvený, ostatním ještě nabídka domova chybí.

Štěňátka z Dolan

Štěňátka jsou všechna vymazlená, vyrůstají s dalšími pejsky, kočičkami a jsou výborně připravená na nový domov. Volné jsou 3 fenečky a 2 pejsci. V dospělosti budou zřejmě střední velikosti, v jejich žilách koluje s největší pravděpodobností krev kokršpaněla možná irského setra. Štěňátka jsou odčervená, očkovaná, čipovaná a mají vystaven Pet pas. S sebou dostanou domů dárkový balíček - sadu vodítko, obojek, hračku a pamlsky. Štěňátka budou vydána se smlouvou a jen do výborných podmínek. Adopční poplatek je 1 000,-Kč.

V případě zájmu o některé ze štěňátek můžete kontaktovat paní Jindřišku Klichovou na tel: 737118710 nebo emailem: flatiodivanskehojezera@seznam.cz

www.flatizrychnova.cz

Árný - štěňátka z Dolan

Árný - Takový malý a velice milý rarášek 

Felix - štěňátka z Dolan

Felix - Velice milý a hodný kluk, rád se chová je velice tichý, takový náš miláček

Lasiie - štěňátka z Dolan

Lassie - Velice hbitá a veselá je prostě všude

Laura - štěňátka z Dolan

Laura - Veselá, hravá a velice ráda se chová

Lima - štěňátka z Dolan

Lima - Temperamentní, veselá, hravá.Miluje lidi

Kam dál: 

Záchrana zraněného starého toulavého psa z těžkého života na ulicích

Představujeme Tety v akci

Když se stará táta

Utýrán téměř k smrti a ponechán osudu... Inspirující záchrana malého Jordana

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...